Reklama w magazynie whiteMAD i serwisie whitemad.pl

Magazyn whiteMAD to jedyny w Polsce tytuł, który łączy w sobie świat mody, architektury i designu. Powstał w 2014 r. Został założony i do dziś prowadzą go trójka przyjaciół: Kamil Białas, Maciej Stacherski i Adam Zys. Wspiera nas zespół doświadczonych redaktorów, dziennikarzy, fotografów, grafików, operatorów, czy korektorów.

W whiteMAD piszemy o pasjonatach projektowania, najciekawszych budynkach i miejscach, które długo zapadają w pamięci, a także o ludziach i środowisku.

Magazyn whiteMAD drukowany jest na najwyższej jakości papierze. Cechują go: nowoczesny, minimalistyczny layout i wysokiej jakości autorskie treści, których nie powielamy w Internecie. To kwartalnik. Jego ekspozycja w salonach prasy trwa 90 dni. Papierowej wersji towarzyszy serwis whitemad.pl, który codziennie zasilany jest nowymi treściami. Prezentujemy je w przyjemny dla czytelników sposób. Zarówno tekst jak i zdjęcia publikowane są na jednej stronie, z minimalną liczbą banerów reklamowych. Pokaż swoje produkty naszym czytelnikom! Co możemy razem zrobić?

whiteMAD w liczbach:

+  450.000 – unikalnych użytkowników miesięcznie (*dane za styczeń 2024)
+  950.000 – odsłon miesięcznie (*dane za styczeń 2024)
+  128.000 – obserwujących na Facebooku – jesteśmy największym fanpage wnętrzarskim w Polsce
+  42.000 – obserwujących na Instagramie
+  5000 – nakład papierowego wydania whiteMAD
+  3.000.000 – odsłon artykułów na naszej licencji w serwisie ONET.pl, którego jesteśmy Partnerem

Sprawdzaj nasze statystyki na bieżąco i porównuj nas z podobnymi tytułami!
Aktualne statystyki większości portali w Polsce i na świecie znajdziesz na niezależnej platformie : https://www.similarweb.com 

 

Oferowane formaty:

Artykuł Sponsorowany Online – angażujący artykuł napisany przez Redaktora Naczelnego Kamila Białasa na podstawie materiałów Klienta. Publikacja pojawia się na stronie głównej www.whiteMAD.pl oraz na mediach społecznościowych: Facebook oraz Instagram 

Baner reklamowy w serwisie www.whiteMAD.pl – pokaż się setkom tysięcy naszych Czytelników prezentując swoją twórczość na banerze reklamowym. Banery mogą pojawić się na stronie głównej lub na stronach artykułowych. Baner może pojawić się na 14 dni, 30 dni lub dłużej. Rozliczamy się poprzez flat fee lub rozliczenie CPC/CPM – wybór należy do Ciebie. Nie masz własnego baneru? To żaden problem! Możemy go zaprojektować dla Ciebie!

Reklama lub Artykuł Sponsorowany w drukowanym magazynie – ponadczasowe treści, interesujące tematy i najwyższa jakość papieru. Możesz być częścią drukowanego magazynu whiteMAD i pokazać swoją działalność lub produkty w magazynie whiteMAD.

Mecenat strony głównej i dedykowana sekcja Mecenasa– zostań mecenasem strony głównej www.whiteMAD.pl. Twoje logo, hasło reklamowe, czy branding pojawią się w tle strony, a na stronie głównej pojawi się Twoja sekcja Mecenasa, w której możesz zamieścić trzy artykuły, banery, lub klikalne grafiki prowadzące do Twojej firmy. Mecenat może trwać 14 dni, 30 dni lub dłużej.

Mecenat nad drukowanym wydaniem whiteMAD – zostań Mecenatem wydania papierowego wydania whiteMAD. Nazwa twojej firmy pojawi się w stopce w podziękowaniach od redakcji, Twój mecenat zakomunikujemy w dniu premiery. W numerze, który obejmiesz Mecenatem pojawi się 6 stronny artykuł o Twojej działalności.

Zaprojektujemy dla Ciebie reklamę – podoba Ci się nasza estetyka? Nasi graficy z przyjemnością zaprojektują dla Ciebie reklamę, baner reklamowy, czy nowe logo. Pomagamy również w prowadzeniu mediów społecznościowych, tworzeniu treści na media społecznościowe takich jak: grafiki, gify, Insta Storiesy, czy zdjęcia. 

Wypromuj Twoje wydarzenie – chcesz zaprosić naszych Czytelników na swoje wydarzenie, wernisaż, czy webinar? Chętnie w tym pomożemy! Na stronie głównej www.whiteMAD.pl znajduje się kalendarium wspieranych przez nas wydarzeń. Twój event może być jednym z nich. Daj nam tylko znać! 

Zrealizuj z nami sesję zdjęciową – współpracujemy z najlepszym fotografami i stylistami sesji w Polsce. Chcesz pokazać swoją realizację, dom, biuro, albo projekt? Napisz do nas. Zorganizujemy i skoordynujemy dla Ciebie profesjonalną sesję zdjęciową w każdym miejscu Europy.

Nagramy dla Ciebie film z drona – dysponujemy jednym z najbardziej profesjonalnych dronów filmowych na rynku: DJI Mavic 3 Cine Premium Combo, a także zespołem przeszkolonych i doświadczonych operatorów. Potrzebujesz film lub zdjęcia z lotu ptaka? Dla nas to nie problem. Możemy zrealizować sesję na terenie całej Polski, a następnie opracować materiał, by stworzyć wyjątkowy film. 

Działania niestandardowe. Mamy głowy pełne pomysłów – chcesz zareklamować swoją działalność, ale szukasz niestandardowego rozwiązania? Opisz nam co chodzi Ci po głowie, a my zaproponujemy Cie niestandardowe działania, które zaskoczą Twoją konkurencję! 

Wachlarz możliwości współpracy jest ogromny. Zwróć się do nas, a my zaproponujemy tobie rozwiązanie, które w najlepszy sposób będzie promować to, co chcesz! Pamiętaj, że na każdym etapie możesz liczyć na wsparcie doświadczonego copywritera i grafika.

 

Zapraszamy do kontaktu:
Adam Zys
tel: 694 835 397
mail: adam.zys@whitemad.pl