Magazyn whiteMAD to jedyny w Polsce tytuł, który łączy w sobie świat mody, architektury i designu. Powstał w 2014 r. Do dziś prowadzą go trzy osoby: Kamil Białas, Maciej Stacherski i Adam Zys.  Piszemy w nim o pasjonatach projektowania, najciekawszych budynkach i miejscach, które długo zapadają w pamięci.

Magazyn whiteMAD drukowany jest na najwyższej jakości papierze. Cechują go: nowoczesny, minimalistyczny layout i wysokiej jakości autorskie treści, których nie powielamy w Internecie. To kwartalnik. Jego ekspozycja w salonach prasy trwa 90 dni. Papierowej wersji towarzyszy serwis whitemad.pl, który codziennie zasilany jest nowymi treściami. Prezentujemy je w przyjemny dla czytelników sposób. Zarówno tekst jak i zdjęcia publikowane są na jednej stronie, z minimalną liczbą banerów reklamowych. Pokaż swoje produkty naszym czytelnikom! Co możemy razem zrobić?


Wachlarz możliwości współpracy jest ogromny. Zwróć się do nas, a my zaproponujemy tobie rozwiązanie, które w najlepszy sposób będzie promować to, co chcesz! Pamiętaj, że na każdym etapie możesz liczyć na wsparcie doświadczonego copywritera i grafika.

 

Zapraszamy do kontaktu:
Adam Zys
tel: 694 835 397
mail: adam.zys@whitemad.pl