O nas

WhiteMAD.pl

WhiteMAD to magazyn poświęcony modzie, architekturze i wzornictwu. Piszemy w nim o ludziach, którzy są związani z tymi dziedzinami, ciekawych budynkach i wyjątkowych miejscach. Magazyn ukazuje się w kwartalnym cyklu, cztery numery rocznie. Drukowany jest na najwyższej jakości papierze. Cechują go: nowoczesny layout i wysokiej jakości treści.

Magazyn w wersji internetowej działa od maja 2014 r. Przez ten czas zbudował grono wiernych czytelników, których aktywność widać zwłaszcza na fanpage magazynu w serwisie Facebook.

Jeśli projektujesz ubrania, jesteś absolwentem architektury, wzornictwa przemysłowego lub pokrewnych kierunków to zgłoś się do nas! Chętnie opublikujemy Twoje portfolio, które będzie mógł zobaczyć każdy odwiedzający WhiteMAD.pl Co należy zrobić? Wystarczy przesłać nam materiały: projekty, szkice, wizualizacje, zdjęcia oraz tekst, w którym opiszesz swój projekt. Masz pytania? Chętnie odpowiemy!


Skontaktuj się z nami: redakcja@whitemad.pl

ul. Dygata 6/25, 01-748 Warszawa

Redaktor Naczelny – Kamil Białas

Zastępca Redaktora Naczelnego / PR – Adam Zys

Dyrektor Kreatywny – Maciej Stacherski


Reklama?

whiteMAD.pl z dnia na dzień zyskuje coraz większe grono świadomych czytelników. Jeśli uważasz, że jesteśmy dobrym miejscem dla Twojej reklamy odezwij się do nas. Zamieszczone reklamy mogą mieć formę baneru lub artykułu sponsorowanego. Cennik oferty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt:

12243770_988308614560179_1448510630_nMarketing Manager
Adam Zys
tel : 694 835 397
mail : adam.zys@whitemad.pl


Patronat medialny?

Jeśli chcesz, aby whiteMAD.pl został patronem medialnym organizowanego przez Ciebie konkursu, wystawy, konferencji lub innego wydarzenia związanego z designem, architekturą lub modą prosimy o kontakt pod adresem: redakcja@whitemad.pl Oferujemy wsparcie w postaci artykułu na łamach naszej strony, w serwisie Facebook oraz na Instagramie. Jesteśmy też otwarci na każdą inną formę współpracy.


Chcesz złapać redaktora naczelnego?

Nic trudnego! Wszelkie pytania można przesyłać do Kamila Białasa bezpośrednio:

kamil.bialas@whitemad.pl