XIV Studenckie Targi Sztuki w Poznaniu

Studenckie Targi Sztuki ruszają już 9 grudnia od godziny 11:00 w Uniwersytecie Artystycznym im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu. Świąteczna edycja targów to dobra okazja, by zdobyć unikatowy design od młodych projektantów.

Studenckie Targi Sztuki to cykliczne wydarzenie, które daje możliwość prezentacji i sprzedaży swojej twórczości osobom studiującym oraz absolwenckim Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu. Targi są więc okazją do poznania twórczości studentów, oraz zdobycia niepowtarzalnych przedmiotów. To ważne zwłaszcza przed świętami. Warto pamiętać, że nie są to przedmioty produkowane masowo. Ich wartością jest rzemieślnicza praca studentów.

W ramach wydarzenia do dyspozycji odbiorców udostępniona została Platforma Internetowa Studenckich Targów Sztuki, która ma charakter katalogowy i niekomercyjny. Platforma ma służyć jako przedsmak tego, co będzie można zobaczyć już 9 grudnia na terenie naszej Uczelni. Z pracami studentów można zapoznać się klikając TUTAJ.

Studenckie Targi Sztuki

lokalizacja: Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, ul. 23 Lutego 20, budynek B

termin: 9 grudnia 2023, godz. 11-18

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

09 gru 2023
Zakończone

Czas

11:00 - 18:00

Lokalizacja

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
23 Lutego 20, Poznań

Organizator

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu