BoConcept na Wimbledonie. Świętuje pod hasłem „Ekstraordinær Moments”

Duńska marka meblowa z dumą ogłasza sponsorowanie pięciu światowej klasy tenisistów podczas turnieju Wimbledon 2023.

Jest to rozpoczęcie kampanii „Ekstraordinær Moments”, która świętuje wyjątkowe chwile na i poza kortem tenisowym. BoConcept na Wimbledonie będzie wspierać jednych z najbardziej utalentowanych tenisistów na świecie, a pierwszego z nich ma ogłosić podczas pierwszego tygodnia turnieju.

Wraz ze śledzeniem postępów sponsorowanych zawodników, BoConcept zaprasza konsumentów do inicjatywy „Host the Ekstraordinær” w swoim domu z eleganckimi meblami ogrodowymi. Duńska firma, kładąc nacisk na ponadczasowy styl i funkcjonalność w kolekcjach Elba i Rome, inspiruje do tworzenia wyjątkowych przestrzeni ogrodowych. Kolekcja mebli ogrodowych BoConcept została stworzona do relaksu na świeżym powietrzu. Odporne na różne warunki pogodowe produkty oferują maksimum komfortu bez uszczerbku na stylu, dzięki czemu posłużą o każdej porze roku.

Fotel Imola

Ikona designu, zaprojektowana przez Henrika Pedersena, zainspirowana kształtem… piłki tenisowej. Spoglądając na siedzisko fotela z boku, wyraźnie widać te same kształty i linie, które powtarzają się w rysunku piłce tenisowej. Inspiracja jest kontynuowana w całym projekcie – można ją również znaleźć w szwach i w samym kształcie mebla.

O marce:

Marka BoConcept została założona w 1952 roku w Danii i dzisiaj jest jednym z najbardziej globalnych producentów mebli z 300 salonami w 65 krajach. Marka pracuje z nagradzanymi projektantami, tworząc kolekcję mebli, dodatków i lamp dla mieszkań i przestrzeni biznesowych. Pod hasłem „Live Ekstraordinær” BoConcept oferuje swoim klientom osobistą Usługę Projektowania Wnętrz oraz jedne z najlepszych na rynku możliwości personalizacji swoich mebli zarówno do przestrzeni prywatnych jak i publicznych – bez uszczerbku na designie czy estetyce.

Zobacz również: Meble | Londyn | Wydarzenia  

BoConcept na Wimbledonie

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły