Budka dla ptaków inspirowana modernizmem od polskiej marki Hello Pets.

Hello Pets to polska marka akcesoriów dla zwierząt domowych. Do niedawna oferta adresowana była wyłącznie do właścicieli psów i kotów. Teraz w sklepie znajdziecie również ‘coś’ dla miłośników ptaków i ogrodu. Budka dla ptaków inspirowana modernizmem to prosta forma, która wpasuje się w każdy krajobraz.

Kształt budki, otworu wlotowego oraz detale czynią ten produkt oryginalnym i eleganckim. Domek Bird Box dedykowany jest małym gatunkom ptaków, wykonany został ze stali malowanej proszkowo, posiada wentylację oraz otwory ułatwiające zawieszenie. Jest to kolejny, po bardzo dobrze przyjętych miskach i legowiskach produkt inspirowany modernizmem. 


HELLO PETS to polska marka akcesoriów dla zwierząt stworzona dla osób ceniących dobrze zaprojektowane,  niebanalne przedmioty. Produkty dla psów i kotów są elementem wystroju wnętrz dlatego propozycje HELLO PETS podążają za aktualnym wzornictwem. Inspirują nas również zwierzęta i ich upodobania.  Szukamy ciekawych rozwiązań, dbamy o detale i najwyższą jakość wykonania z myślą o komforcie pupili. Wszystkie produkty w całości produkujemy w Polsce.

Wymiary: 21x16x h21 cm
Projekt: Marta Wycech
Made in Poland.

Czytaj też: Budki lęgowe  | Zwierzęta | Modernizm | Polska | Gadżety | Ekologia

źródło: Hello Pets / Budka dla ptaków inspirowana modernizmem