WYMYŚLILI ŚWIETLNY PLASTER. PO CO?

STUDIO BANANA THiNGS oraz The Innovation Quarter at Bangor University (UK) zaprojektowało Kangaroo Light, przenośne, zabawne i elastyczne urządzenie.

Jego głównym zadaniem jest rozświetlenie ciemnego dna torby, tak by ułatwić nam znalezienie potrzebnych przedmiotów, zaoszczędzić czas i nerwy. Lampa dzięki  swojej elastycznej formie doskonale dopasowuje się do kształtu torebki czy plecaka i nie zajmuje wiele miejsca.

Praca nad KANGAROO LIGHT trwała wiele miesięcy. Jednak opłacało się. Powstał produkt, który jest atrakcyjny pod względem formy oraz bardzo funkcjonalny. Urządzenie można w łatwy sposób złożyć i wykorzystać na wiele sposób. Producenci zwracają uwagę, że ten świetlny plaster może również nadawać magicznego nastroju we wnętrzu domu, służyć jako lampa do czytania lub latarka.

Nie musimy również martwić się o baterie. KANGAROO LIGHT posiada 24 wbudowane diody LED, które mogą nieprzerwanie świecić nawet 2,5 h. Po tym czasie lampkę możemy szybko zasilić przez wejście USB.  KANGAROO LIGHT dostępne jest na stronie www.kickstarter.com w cenie  £10,935. Jesteśmy bardzo ciekawi czy produkt odniesie taki sam sukces jak wcześniejszy projekt BANANA THiNGS  Ostrich Pillow. (ms)

 

KANGAROO LIGHT | Kickstarter from STUDIO BANANA on Vimeo.

 

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły