Klubogaleria SOHO w Sopocie już otwarta. W środku jest obłędnie!

Na mapie Sopotu pojawiło się nowe miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić. Zadowoleni będą zwłaszcza ci, którzy uwielbiają industrialne wnętrza połączone ze złotymi dodatkami i polskim designem.

Wnętrze lokalu zaprojektował Adam Kawczyński. Projektant zdecydował się zachować w nim surowe ściany i sufity. Mimo to, w środku jest ciepło i przytulnie.

Po wejściu do wnętrza w oczy rzuca się liczący 7 metrów długości bar, którego front stanowią płyty białego marmuru, ocieplone lakierowanym drewnem i złotymi detalami. Bar stanowi połączenie starego, zamykanego lustra, drewnianych nadstawek, polskiego designu lat 60. oraz złotych regałów z lustrami i szkłem. Wśród złotych dodatków znalazły się cukiernice, zabytkowe shakery i kryształowe karafki. Zielonym akcentem są natomiast palmy.

Wnętrze ocieplają norweskie lampy NORDAL oraz perełki polskiego designu skrupulatnie poszukiwane na targach i aukcjach – mówi projektant wnętrz.

Ciekawym elementem wnętrza jest oszklona podłoga. Dzięki niej wnętrze nie tylko wydaje się większe, ale też wpuszcza na dolny poziom więcej światła. To doskonałe miejsce dla fanów designu lat 50. i 60. Zapamiętajcie więc adres: ul. Bohaterów Monte Cassino 61, Sopot.

fot. Tom Kurek

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły