Książka Less Waste Polska, czyli przewodnik po świecie #EcoFriendly.

Czym jest książka “Less Waste Polska”? To wspaniale wydany przewodnik Agnieszki Bukowskiej po świecie, w którym już dziś trzeba nauczyć się żyć w sposób #ecofriendly. To także zbiór pomysłów, przydatnych rozwiązań i wskazówek gotowych do wdrożenia w życiu każdego z nas. Poznaj fakty o tym, o czym nie mówimy, a powinniśmy – zacznij z nami zmieniać świat i daj przykład innym! Z wielką radością informujemy, że redakcja magazynu whiteMAD objęła wydanie patronatem medialnym. 

Dowiedz się, jak mądrze zarządzać swoimi zasobami, jak unikać pułapek konsumpcjonizmu oraz jak pozytywnie wpłynąć na przyszłość kolejnych pokoleń. “Less Waste Polska” to ponad 280 stron praktycznej wiedzy o tym, jak być bardziej #ecofriendly bez żadnego wysiłku – poznaj serię porad, które pomogą Ci zostać przyjacielem natury w łatwy i przyjemny sposób. Dołóż swoją cegiełkę do ratowania świata!


Książka „Less Waste Polska” to nie tylko źródło wiedzy i inspiracji. To także manifest i podręcznik, którego zadaniem jest uzupełnienie braków w edukacji szkolnej i zwrócenie uwagi na problemy, którym wciąż poświęcamy zbyt mało czasu.

To książka, która daje proste podpowiedzi dotyczące rozsądnego i odpowiedzialnego korzystania z naszych zasobów i przestrzega przed zagrożeniami dla naszej przyszłości, dla przyszłości naszych dzieci, naszych wnuków, naszych bliskich.

Przewodnik Agnieszki Bukowskiej to także fantastyczny poradnik dla tych, którzy prowadzą swoją restaurację, hotel czy kawiarnię i szukają praktycznych rozwiązań oraz dla tych, którzy korzystają z usług sektoru HoReCa i chcą wiedzieć, czego mogą wymagać. To także podstawowa baza wiedzy w walce o lepszą przyszłość. Dzięki niej poznasz nowe wartości, dowiesz się, co ma wspólnego #slowlife z #lesswaste oraz jak zaoszczędzić pieniądze.

Czytaj też: Kultura | Sztuka | Ekologia | Ciekawostki | Zieleń

Książkę Less Waste Polska możecie kupić klikając TUTAJ 

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły