Levi’s razem z Naomi Osaka prezentują kolekcję z denimu na sezon wiosna-lato 2022

Naomi Osaka to jedna z najbardziej zaciętych zawodniczek w świecie tenisa ziemnego. Poza kortem jest osobą bardzo opanowaną i spokojną. To właśnie te dwie strony jej osobowości były inspiracją do stworzenia nie tylko jej słynnego logo „flower bear”, który przedstawia niedźwiedzia symbolizującego drapieżność, oraz kwiat symbolizujący delikatność, ale także nowej kolekcji ubrań Levi’s® x Naomi Osaka na sezon wiosna lato 2022.

Kolekcja obejmuje pięć produktów z denimu, a każdy z nich bazuje na oryginalnych szkicach Naomi. Wszystkie charakteryzują się kontrastującymi odcieniami jeansu i kreatywną grą proporcji. Jest to wyjątkowa i stylowa linia, która może służyć jako idealny element główny każdego stroju.
W kolekcji znajduje się kaskadowa spódnica Mermaid Skirt z kontrastującym jeansem i falbaną na dole, która sprawia, że z jednej strony jest to krótka spódnica, a z drugiej spódnica maxi. Denim Halter Top to opływowy top z jasnego denimu, który idealnie podkreśli objętość spódnicy Mermaid Skirt. Kolejnym produktem z linii jest Artist Coat czyli płaszcz średniej długości w stylu oversize, z szerokimi rękawami i opadającymi ramionami, z dużymi naszywanymi kieszeniami i denimem w średnim i jasnym odcieniu. Każdy z tych elementów został wykonany w 100% z bawełny uprawianej ekologicznie.


Dopełnieniem kolekcji jest kurtka Zip Bomber Jacket, która także została wykonana w 100% z organicznie uprawianej bawełny. Poza kontrastowym denimem i elastycznymi mankietami, na dole kurtki znajduje się laserowy nadruk z logo Naomi. Spodnie Naomi Jean ‚93, które również posiadają ten sam nadruk, były wzorowane na męskich spodniach 501® Jean. „Chciałam, aby ta kolekcja była wesoła i zabawna, a także zawierała elementy dla każdego. Dzięki niej chciałam wnieść trochę lekkości i przypomnieć nam wszystkim, abyśmy cieszyli się życiem, które prowadzimy i nie traktowali wszystkiego zbyt poważnie. Co najlepsze, wszystkie te elementy sprawiają, że czuję się bardzo pewnie i komfortowo, ponieważ we wszystkich wygląda się dobrze i
przyjemnie się je nosi,” mówi Naomi Osaka.

Kolekcja Levi’s® x Naomi Osaka jest ekskluzywnie dostępna na www.levi.com

Zobacz również: Kolekcja | Moda | Edytorial