Lodziarnia w Szczucinie należąca do rodziny Dudek to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Projekt aranżacji powstał w pracowni Pigalopus, którą tworzą Malwina Borowiec i Karolina Chodur. 

“Lody Dudek” od ponad 30-tu lat produkują w Szczucinie naturalne lody według własnej receptury. Po wielu latach działalności zdecydowali się na nowoczesne, lecz ciepłe i kolorowe odświeżenie lodziarni. Wnętrze lokalu utrzymane w ciepłych, leśno-owocowych kolorach dopełnione jest miękkimi formami mebli ze sklejki, lakierowanej stali i mobilnymi przedzieleniami z zielenią. Przestrzeń lady została subtelnie wydzielona wnęką kolorystyczną, która wyznacza granicę pomiędzy strefą reprezentacyjną a miejscem degustacji produktów rodziny Dudek.

Warto również dodać, że za projekt nowej lodziarni odpowiada pracownia Pigalopus z Malwiną Borowiec i Karoliną Chodur na czele. Ich poprzedni projekt lodziarni – również należącej do rodziny Dudek –   z Mielca znalazło się w rankingu 10-ciu najpiękniejszych lodziarni na świecie według magazynu Wallpaper. Trzymamy kciuki by lodziarnia ze Szczucina również została dostrzeżona na świecie! 

źródło: http://pigalopus.pl/
zdjęcia: ONI