Pokochaliście ich film z wesela. Teraz pokazujemy, jak mieszka Kasia i Patryk!

Już prawie trzy lata minęły od wesela Kasi i Patryka, które relacjonowaliśmy na naszym portalu (film z ich wesela, znajdziecie na końcu publikacji). Od tego czasu młodzi, zakochani stworzyli kolejne wspaniałe materiały filmowe, jednak postanowiliśmy sprawdzić, jak mieszkają. Zakochaliśmy się w ich mieszkaniu, tak jak oni zakochali się w sobie! 

Kasia i Patryk są założycielami studia Zatrzymaj Czas, które specjalizuje się w produkowaniu sesji zdjęciowych i materiałów filmowych z wesel. Ich kreatywność, poczucie smaku oraz dbałość o nawet najdrobniejszy detal postanowili przełożyć również na projekt swojego mieszkania. 


Młodzi postanowili zamieszkać w kamienicy we Wschowie. Mieszkanie, które zastali przez 15 lat stało puste, dlatego ponad 80-metrowy lokal niemal w całości wymagał remontu. To ich jednak nie odstraszyło, a wręcz odwrotnie, bowiem Kasia i Patryk uwielbiają robić rzeczy własnoręcznie i w stu procentach po swojemu. Patryk własnoręcznie stworzył industrialną, przeszkloną ściankę działową, odnowił stary kaflowy piec, a także odświeżył drewnianą oryginalną podłogę. Kasia zajęła się poszukiwaniem perskich dywanów, które w perfekcyjny sposób dodały mieszkaniu klimatu, zawiesiła materiałowe hamaki, a także zadbała o rośliny, które stanęły w kwietnikach w stylu boho. Świetnym pomysłem jest również pokój kąpielowy, w którym znajdziecie dizajnerską wannę na drewnianych nogach, meble w stylu retro oraz  białe kafle typu metro tiles.


Jak wyglądało ich wesele? Zobaczcie sami! 

Nie ma wesela, które nie rozpoczęłoby się od pierwszego tańca. Tak chce tradycja – jak powiedziałby wuj Eugeniusz z Tanga Mrożka. Nowożeńcy silą się więc na mniej lub bardziej skomplikowane figury taneczne, uczestniczą w wielomiesięcznych kursach tanecznych. Wszystko to z lepszym lub gorszym skutkiem…

Tą wieloletnią tradycję przełamała Kasia i Patryk, którzy swój najważniejszy dzień w życiu postanowili przygotować w niekonwencjonalny sposób. Zamiast pierwszego tańca Państwo Młodzi zaprezentowali kilkuminutowy film, który pokazuje historię ich kilkumiesięcznych przygotowań do ślubu. Ujęcia do filmu wykonali sami, dokumentując swoją pracę nad winietkami, ogromnym napisem MIŁOŚĆ czy przygotowując salę w Folwarku Wąsowo do swojego ślubu. Film podczas projekcji, skończył się ujęciem ich prawdziwego pierwszego tańca sprzed roku, kiedy to po raz pierwszy spotkali się… na parkiecie.

Jeśli macie ochotę zobaczyć jak wygląda ślub od strony – przysłowiowej – kuchni, zapraszamy do obejrzenia produkcji firmy Zatrzymaj Czas:

Zatrzymaj Czas to firma, skupiająca ludzi którzy kochają to co robią. Każde wesele dla nich to nowa przygoda. Uwielbiają pary, które wnoszą do swojego wesela cząstkę siebie, co czyni zdjęcia i filmy wyjątkowymi.