Polki zaprojektowały księżyc. Możesz go powiesić w swoim mieszkaniu

Niedawno mieliśmy przyjemność patronować oficjalnemu otwarciu Room Service art shop. Mieszczący się pod adresem Dolna Wilda 87 sklep ze sztuką z przyjemnością wpisujemy do kolekcji miejsc wartych obejrzenia w Poznaniu.

To niezwykłe miejsce w Poznaniu należy do architektonicznego duetu: Anny Brodziak i Karoliny Rogalskiej-Niemczal. Można znaleźć tam między innymi: meble, rzeźby, grafiki, fotografie i neony. Ponadto dziewczyny projektują wnętrza, promując i wprowadzając sztukę oraz dobrze zaprojektowane przedmioty.

Ich ostatnim projektem jest MOON – autorska instalacja świetlna, stworzona z myślą o wyjątkowych wnętrzach. Instalacja świeci zimnym, księżycowym światłem, które doskonale oddaje klimat panujący podczas pełni księżyca. Anna Brodziak i Karolina Rogalska-Niemczal tworząc MOON inspirowały się naturą i tym jak księżyc wpływa na człowieka. Księżyc w pełni oddaje energię, ciekawi, a jego blask przyciąga. Taką samą rolę spełnia MOON we wnętrzach, zarówno prywatnych, jak i publicznych. Projektantki chcą zatrzymać tę chwilę i przekazać ją pomieszczeniom, w którym toczy się codzienne życie.

MOON wykonany jest ze stali malowanej proszkowo w kolorze białym lub czarnym, nadruk naniesiony jest na szkło akrylowe z podświetleniem LED. Instalacja występuje w dwóch wariantach: do wnętrz oraz do montażu na zewnątrz. Możliwe jest malowanie ramy instalacji w dowolnym kolorze z palety RAL. Dostępne wymiary MOON to średnica 80 cm lub 120 cm.

W czerwcu 2016 roku Room Service art shop został oficjalnym VANK PUNKTEM .

Room Service art shop jest czynny od wtorku do piątku, w godzinach 9-17 oraz w soboty 12-16. Adres: Dolna Wilda 87.

 

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły