Tubo OR Sterling Gold Gesture Control

Polska firma stworzyła okap jak dzieło sztuki. To minimalistyczna tuba w kolorze złota

To jedyny w Europie okap, który został wykonany niczym biżuteria. Prostą tubę w kolorze złota wyposażono w nowoczesne rozwiązania, a całym urządzeniem można sterować bezdotykowo. Tubo Sterling Gold to okap, który został zaprojektowany i wyprodukowany w polskiej firmie Nortberg. Czym się wyróżnia? Popatrzcie.

Takiego urządzenia wcześniej na rynku nie było. Wyróżnia go wysokiej jakości powłoka, która nie jest lakierowana, lecz metalizowana, niczym biżuteria u jubilerów.

Złoty okap to propozycja dla świadomych klientów, którzy urządzając swoje miejsce do życia zwracają uwagę na każdy detal. Odważny kolor pozwala też nadać części kuchennej oryginalnego charakteru. Taka barwa stwarza architektom wnętrz dodatkowe możliwości. Okap w złotym kolorze z powodzeniem można zestawić z mocnym w wyrazie wykończeniem z marmuru, szkła artystycznego czy spieku kwarcowego. Dodatkowo dobrze sprawdzi się w eklektycznych wnętrzach. To za sprawą minimalistycznej formy – złota tuba pozbawiona jest zdobień.

Wiele miesięcy prac nad przygotowaniem warstwy dekoracyjnej pozwoliło uzyskać zamierzony jubilerski efekt. Złoty okap, którego od lat poszukiwali nasi klienci, inwestorzy, projektanci i architekci wnętrz, w końcu debiutuje prezentując swoją genialną barwę: ciepłą, subtelną i pełną finezji. To ona przyciąga spojrzenia oczarowując blaskiem i grą światła. Jej intensywność i głębię dodatkowo podkreślą promienie słoneczne. Spektakl światła sprawia, że złota tuba jest niczym biżuteria, która wydobywa piękno, wywołuje emocje, tworzy magiczną aurę – informuje Nortberg.

Okap Tubo Sterling Gold w formie tuby o średnicy 40 cm wykonany jest ze stali nierdzewnej, która wykończona została w kolorze jasnego złota. Jego powłokę wyróżnia minimalistyczny szlif stali. To detal, ale o ogromnym znaczeniu.

Urządzenie wyposażono w czterostopniową turbinę bezszczotkową BLDC, która jest nie tylko energooszczędna, ale i niesamowicie cicha. Głośność na pierwszym biegu wynosi zaledwie 38 dB. Okap doświetla płytę kuchenną oczkami LED. One również są energooszczędne, a dodatkowo ich temperatura barwowa 4000K zbliżona jest do dziennej. Dzięki temu światło nie męczy wzroku i wiernie odwzorowuje kolory przygotowywanych potraw. Okap dostępny jest w kolorach jasnym (Sterling Gold) i ciemnym (Royal Gold). Całość uzupełniono czarnym szkłem hartowanym: bezpiecznym i higienicznym.


Warto tu zwrócić uwagę na funkcję Gesture Control – sterowanie gestami. Kiedy oddajemy się kulinarnym eksperymentom, bez obaw można włączać czy wyłączać urządzenie. Brudne ręce nie będą problemem, wystarczy wykonać dłonią proste ruchy w pobliżu sensora, by móc sterować okapem. Dodatkowo urządzenie można obsługiwać z niemal dowolnego miejsca w pomieszczeniu za sprawą pilota radiowego. Jest to przydatna funkcja, jeśli chcemy włączyć okap z pewnej odległości, by spowodować przepływ powietrza w kuchni.

Bliźniaczym modelem o identycznych kształcie i parametrach jest Tubo Royal Gold Gesture Control. W tej wersji okap ma barwę ciemnego złota, a jego specjalna powłoka sprawia, że ten mieni się w promieniach słońca. Okap w intensywnym kolorze prawdziwego złota sprawdzi się w minimalistycznych kuchniach. Jeśli chcecie uczynić z niego gwiazdę pomieszczenia – zamontujcie go w centralnej części, tuż nad wyspą kuchenną. Z pewnością będzie podziwiany niczym dzieło sztuki w muzeum.

Nie są to jedyne złote wersje Tubo w ofercie firmy Nortberg, okap występuje bowiem w kilku wariantach:

  • okap wyspowy wykończony jasnym złotem: Tubo Sterling Gold Gesture Control
  • okap wyspowy wykończony ciemnym złotem: Tubo Royal Gold Gesture Control
  • okap kominowy wykończony jasnym złotem: Tubo OR Sterling Gold Gesture Control
  • okap kominowy wykończony ciemnym złotem: Tubo OR Royal Gold Gesture Control

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie www.nortberg.pl.

źródło: nortberg.pl

Czytaj też: Kuchnia | Wnętrza | Mieszkanie | Detal | Technologia | whiteMAD na Instagramie

 

Okap w wersji Tubo Royal Gold Gesture Control:

Artykuł sponsorowany.