H&M HOME PANTONE

RADOŚĆ I PIKANTERIA WE WNĘTRZACH – PREZENTACJA DRUGIEJ ODSŁONY H&M HOME PANTONE

Moc kolorów trwa. H&M HOME ma przyjemność zaprezentować nową, jasną, nasyconą kolorami kolekcję PANTONE. Druga odsłona H&M HOME PANTONE prezentuje dwie palety, Zesty & Fresh oraz Spicy & Sweet, bawiąc się ideą aromatu, smaku i odcieni. Kolekcja koncentruje się na serwowaniu i przechowywaniu żywności – od misek do serwowania, podkładek po tace na nóżkach i nie tylko – oczywiście zawiera również pachnące świece zapachowe w różnych kolorach.

Kontynuując energetyzujący i odświeżony sezon wiosenny, ta kolorowa kapsuła kontynuuje badanie wpływu kolorów na nasze otoczenie, wnętrza i nastrój. W przypadku Sweet & Juicy dwie wersje kolorystyczne to 032 C i 1575 C. Pomarańczowy to widoczny, odważny kolor, który wywołuje emocje i pasję – i jest oczywiście ściśle związany z kolorem czerwonym. Czerwień jest twarzą zarówno miłości, jak i gniewu. To intensywny kolor, w którym niewiele znaczy bardzo wiele.

Odcienie Zesty & Fresh obejmują 361 C, 382 C i Yellow C, które zapewniają świeżość i rześkość. Odcienie zieleni przywołują na myśl naturę i przebywanie na świeżym powietrzu, poczucie równowagi, radości i spokoju. To kolor idealnie poprawiający nastrój i zachęcający do spokoju – naturalny dodatek do wnętrz domowych. Motywujący kolor żółty jest równie skoncentrowany na radości i szczęściu, ale mówi się również, że poprawia komunikację i mądrość. Łatwo wywołuje uczucie szczęścia, przypominając nam o słońcu i świetle.

Witalność koloru ma zasadnicze znaczenie dla jego wpływu na nasze emocje, zmysły i łatwość, z jaką przekształca nasze przestrzenie życiowe za pomocą odrobiny farby. Nowa kolekcja kapsułowa H&M HOME 🖤PANTONE nadal bawi się tymi pojęciami, ale tym razem krąży wokół kuchennego stołu. W tej drugiej edycji zbadaliśmy związek między jedzeniem, smakiem i kolorem. Być może preferujesz świeżość zieleni i żółtego lub po prostu chcesz to pomieszać, dodając również pikanterii czerwieni i pomarańczy. Wybór należy do Ciebie. Mamy nadzieję, że ta kolekcja zawierająca specjalnie wyselekcjonowane odcienie PANTONE będzie jasnym dodatkiem do nakrycia stołu naszych klientów” – mówi Evelina Kravaev-Söderberg, Head of Design & Creative w H&M HOME.

Kolekcja przedmiotów do wnętrz H&M HOME 🖤 PANTONE zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby wprowadzić jasny zastrzyk kolorów do jadalni i salonu. Kolekcja obejmuje zarówno małe, jak i większe kwadratowe talerze, w których można dowolnie łączyć żółty i jasnozielony lub pomarańczowy i czerwony. Kontynuując temat jadalni, dostępne są dwa rozmiary misek do serwowania: średnia w kolorze pomarańczowym i żółtym oraz duża, dostępna w kolorze czerwonym lub jasnozielonym – idealna na wiosenną sałatkę. Mniejsze i ozdobne, ale niezbędne elementy kolekcji obejmują 4-pak podstawek w kombinacji odcieni czerwonego i pomarańczowego lub jasnozielonego i żółtego, a także 2-pak podkładek w kolorze pomarańczowym lub żółtym. Ostatnim akcentem są słoiki, dostępne w dwóch rozmiarach: małym i średnim. Są one dostępne w kolorze zielonym i czerwonym. Dekoracyjne, zgrabne przedmioty do każdej przestrzeni domowej składają się z miski na nóżce w kolorze czerwonym lub zielonym, idealnej do ekspozycji dowolnych owoców lub warzyw oraz klasycznego wazonu, dostępnego w kolorze pomarańczowym lub jasnozielonym.

Wreszcie, istnieje mnóstwo świec zapachowych w różnych żywych odcieniach. Dla zapachu Mandarin Gelato, pomarańczowa świeca jest idealna, a jeśli ktoś woli Pink Grapefruit, to czerwona świeca jest oczywista. Lemon Verde to zapach żółtej świecy i wreszcie Green Basil dla zielonej świecy.

H&M HOME 🖤 PANTONE pojawi się w wybranych sklepach i online 25 kwietnia 2024 roku.

O PANTONE:

Uznawana za światowy autorytet w dziedzinie kolorów, PANTONE zapewnia uniwersalny język kolorów, który umożliwia podejmowanie krytycznych decyzji dotyczących kolorów na każdym etapie przepływu pracy dla marek i producentów. Ponad 10 milionów projektantów i producentów polega na produktach i usługach PANTONE, które pomagają definiować, komunikować i kontrolować kolory od inspiracji do realizacji, wykorzystując zaawansowaną technologię X-Rite w celu osiągnięcia spójności kolorów w różnych materiałach i wykończeniach dla grafiki, mody i projektowania produktów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.pantone.com.

Materiał prasowy / www2.hm.com 

Zobacz również:: Ceramika | Pantone | Naczynia | Opakowania | Wnętrza | Gadżety