Restauracja UL w Warszawie. Miejsce ze świetnym klimatem i smakiem

Poznańska to jedna z najciekawszych ulic Warszawy. Poszukiwacze apetycznych przygód cenią sobie kameralną atmosferę, historyczną zabudowę i wyjątkowy klimat panujący na tej ulicy w centrum Warszawy. Od niedawna, znajdziecie tu jeszcze jeden powód do częstych wizyt w tym miejscu – przy Poznańskiej 16 otwarto bowiem UL.

Historia ULa jest bardzo prosta: trójka przyjaciół postanowiła stworzyć miejsce, w którym przy akompaniamencie znakomitej kuchni będzie toczyć się bogate życie towarzyskie. Nie jest tajemnicą, że Poznańska to jedna z tych warszawskich ulic, która nigdy nie zasypia. Jak mówią właściciele, brakowało im miejsca z dobrą muzyką, w którym można zjeść coś pysznego nawet późną nocą. UL to odzwierciedlenie marzeń właścicieli: o miejscu, w którym późne śniadanie może przeistoczyć się w całonocną imprezę. UL zmienia się wraz z porą dnia, a każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Wystrój ULa nawiązuje do zabytkowej kamienicy, w której lokal się znajduje. Kryształowe lampy, zabytkowe złotawe żyrandole czy też ogromne przecierane lustro przywołują splendor przedwojennej Warszawy. Do tego proste, industrialne meble i drewniany bar.

– Zakładając to miejsce nie chcieliśmy ograniczać się do konkretnej kuchni czy też do konkretnej pory dnia. UL kojarzy nam się z domem, w którym zawsze czeka na nas coś dobrego i miejscem, gdzie można czuć się swobodnie. Zapraszając kogoś do domu, dbamy nie tylko o jego podniebienie, ale i o dobre samopoczucie i dokładnie tak samo traktujemy naszych gości – dodają właściciele.

A co można tutaj zjeść? Tylko popatrzcie: