Webinar OKK! design. Rusza cykl spotkań z ekspertami!

Startuje nowy cykl webinarów organizowanych przez OKK! design. To wydarzenie dla projektantów, architektów i pasjonatów dobrego designu. Wydarzenie odbędzie się w kilku odsłonach, publikujemy tegoroczny plan spotkań online.
Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy się zarejestrować klikając TUTAJ. O czym organizatorzy będą rozmawiać z zaproszonymi ekspertami? Poruszone będą między innymi takie tematy jak:
– Dywany – najnowsze trendy. Co proponują znane światowe marki na 2021 rok?
– Jak zaprojektować przytulne wnętrze w zgodzie z aktualnymi trendami?
– Sposoby na ciepłą atmosferę we wnętrzu, które nieprędko wyjdą z mody – must have 2021.
– Jak połączyć w projekcie elegancję, funkcjonalność i przytulność?
Współorganizatorem pierwszego webinaru jest marka Carpets&More. Jej przedstawicielka Magdalena Pieniek opowie podczas spotkania o najnowszych propozycjach światowych marek na nadchodzący sezon. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co nowego zaproponują w 2021 roku producenci tacy jak Louise De Poortere, Ted Baker, Sanderson, Wedgwood czy Harlequin – musicie być z nami! Pierwsze spotkanie odbędzie się już w środę 20 stycznia o godzinie 12.

Gościem specjalnym webinaru będzie arch. Ida Mikołajska – współwłaścicielka pracowni MIKOŁAJSKAstudio z Krakowa. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Członek Brytyjskiego stowarzyszenia The Design Society. Podczas wielu międzynarodowych wymian i warsztatów miała okazję poznać różnorodne podejścia do projektowania. Szerokie spektrum rozwiązań i kierunków stylistycznych oraz szczególna dbałość o detal, które prezentuje w swojej pracy, pozwalają jej tworzyć wnętrza ponadczasowe, idealnie dopasowane do potrzeb klienta.
W trakcie spotkania online Ida Mikołajska zaprezentuje wybrane projekty z portfolio MIKOŁAJSKAstudio i na ich przykładzie opowie o tym, jak łączyć we wnętrzach przytulność i najnowsze wzornicze trendy z elegancją, dobrym smakiem i funkcjonalnością.
Jak zwykle w trakcie spotkania będzie też czas na dyskusję o najświeższych trendach, a uczestnicy będą mieć możliwość zadawania pytań prelegentom.
Aktualizacja: publikujemy agendę pierwszego webinaru.
12.00 – powitanie gości i widzów
12.05 – prezentacja Carpets&More: Dywany – najnowsze trendy
12.30 – wystąpienie arch. Idy Mikołajskiej: Jak zaprojektować przytulne wnętrze? Trendy 2021
13.20 – pytania publiczności do Idy Mikołajskiej