Yum Yummy – smakowita, apetyczna i kusząca

Yum Yummy jest nową marką odzieżową, która przejawia skłonność do zachwycania się rzeczami niejednoznacznie wpisanymi w kanon piękna. Filozofią Yum Yummy jest kosztowanie życia wszystkimi zmysłami.

Rozkoszowanie się światem, dawkowanym w odpowiednich proporcjach, który niczym mieszanina przypraw tworzy jedyne w swoim rodzaju połączenie smaków. Wyczuwa się intensywną chęć stworzenia całkiem nowego języka komunikacji z ludźmi, którzy każdego dnia maja apetyt na nowe doznania. Przykuwające uwagę zestawienia żywych kolorów niebanalnych tkanin, przegryzanych figlarnym haftem, oddają to, co w modzie Yum Yummy kocha najbardziej – różnorodność. Ciekawość efektów kombinacji i możliwość tworzenia nowych rozwiązań, pozwoliła projektantom na zaskakujące połączenia.

Yum Yummy to coś więcej niż kolorowe bluzy, to wrażliwość dryfująca między włóknami jakże miękkiego materiału, gdzie plama i kreska przyjęła postać nici, permanentnie podgryzającej wyobraźnię. Przykuwającym, mocnym akcentem, są grafiki mufinek, które zachwycają jakością detalu, który na miękkim tle tworzy dynamiczne płaskorzeźby. Materiał, przypominający w dotyku pluszową zabawkę, z którego uszyte są bluzy, prowokuje zmysły i pobudza do zabawy. Użytkownik ma ochotę dotykać, muskać, gładzić i nigdy nie zdejmować raz założonej bluzy. Detal wykończenia nie pozostawia wątpliwości, co do dbałości projektantów o szczegóły. Kontynuację głównych grafik zaproponowano również na obu rękawach. Cukierkowa odzież skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców. Krój bluz nie definiuje płci i wieku, bo moda to nie kwestia lat, a dystansu do siebie. Co więcej każdy, kto zdecyduje się na zakup tego produktu, będzie zaskoczony jak sumiennie i konsekwentnie zostały potraktowane opakowania, które stanowią integralną część odpowiadającą motywom. Często traktowane jako nic nieznaczący dodatek, w przypadku Yum Yummy są elementem dopełniającym całości projektu.Całokształt Yum Yummy przywodzi na myśl lawirowanie między rzeczywistością a marzeniami, w której pozwalamy sobie na pełną swobodę oraz świadomość, że nie tylko nigdy nie porzuciliśmy swoich pragnień, ale przede wszystkim mamy apetyt na dzielenie się nimi ze światem. Yum Yummy wypuściło pierwszą kolekcję pod nazwą Mellow Plush. Do wyboru mamy sześć soczystych kolorów pluszowej tkaniny, wspartej sześcioma wzorami mufinek: Sea Cake, Cherry Cream, Fries on a Bacon, Sweet Candy, Sugar Space i Curly Noodles.

Bluzy znajdziecie na stronie pl.yumyummy.eu

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły