17. NUMER MAGAZYNU WHITEMAD [PREMIERA]

Zima za oknami sprawia, że tęsknimy za kolorami. Dlatego też strony siedemnastego numeru magazynu whiteMAD są pełne intensywnych barw. Numer właśnie trafił do sprzedaży! 

W dziale Moda znajdziecie genialne kolekcje młodych projektantek. Publikujemy projekty, które przygotowały Martyna Pietura i Kamila Wachta, świeżo upieczone absolwentki Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie.

Link do sklepu: kliknij TUTAJ

Dział Architektura jest okazją do zapoznania się z ponadczasowymi rozwiązaniami wnętrzarskimi. Opisujemy też ogromny dom projektu Mobius Architekci. To jeden z najbardziej wyjątkowych budynków jednorodzinnych, które pokazywaliśmy na naszych łamach. Następnie w wyjątkową podróż zabiera nas Michał Szymko, który tym razem odwiedził Kanadę.

Czy z tworzenia ilustracji można się utrzymać? W dziale Design publikujemy wywiad z Zuzą Gadomską. Ilustratorka pracuje w branży kreatywnej od lat i odnosi spore sukcesy. To właśnie Zuza przygotowała nasz pamiątkowy portret, który możecie zobaczyć otwierając nowy numer magazynu whiteMAD. W tym dziale znajdziecie też sprytny zestaw do kiszenia od MOZI Studio oraz dowiecie się, w jaki sposób działa maleńka skrzynia do hodowli grzybów.

Design to też elektronika. Dlatego opisujemy nasze doświadczenia z pracy z komputerem Lenovo, na którym został złożony ten numer whiteMAD.

A na koniec dział Portfolio. Kacper Niezabitowski przygotował projekt rewitalizacji opuszczonego klasztoru, a fotograf Aleksander Małachowski Hashtagalek – przybliża nam specyfikę swojego zawodu i podpowiada, jak fotografować architekturę. Zdjęcie autorstwa Aleksandra zdobi okładkę tego numeru.

Nowy numer magazynu whiteMAD możecie wygodnie zamówić z dostawą do domu lub paczkomatu w naszym sklepie klikając TUTAJ lub we wszystkich salonach sieci Empik w Polsce oraz wybranych punktach InMedio, Relay, Virgin, Discover, 1 Minute oraz Hubiz.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły