ŻOLIBORZ BUSINESS CONCEPT – NOWE MIKROAPARTAMENTY W WARSZAWIE

Żoliborz Business Concept rozpoczyna budowę 149 mikroapartamentów inwestycyjnych na Żoliborzu. U zbiegu ulic Powązkowskiej i Krasińskiego powstanie kompleks trzech budynków, a w ramach jednego z nich w pełni wyposażone  mikroapartamenty o powierzchni od 16 do blisko 40 m. kw.

Położenie w pobliżu metra, głównych szlaków komunikacyjnych dzielnicy, ul. Powązkowskiej oraz „biznesowego” Żoliborza, zapewnia doskonałe połączenie z centrum Warszawy oraz obwodnicą Stolicy.
Projekt to nie tylko mikroapartamenty. Kolejne segmenty inwestycji przeznaczone zostaną na biura klasy A, o różnorodnych metrażach oraz wysokiej klasy trzygwiazdkowy Hotel. W części usługowej położone będą między innymi: sklep spożywczy, drogeria, restauracja, kafeteria, apteka. Swoje miejsce znajdą tu również firmy z branży medycyny estetycznej, zdrowia i urody. Uroku i charakteru inwestycji dodadzą wewnętrzne patio, zielony dach, na którym przewidziano lunch bar, klub, czytelnia oraz strefę dla dzieci. Na właścicieli, pracowników, gości i klientów lokali usługowych czekać będą parking podziemny i naziemny ze stacją ładowania samochodów elektrycznych. Niezmotoryzowani będą mogli skorzystać z rowerowni i miejskiej wypożyczalni rowerów Veturillo. Cały obiekt będzie monitorowany. Cały projekt charakteryzować będzie dynamiczna bryła, biała kolorystyka elewacji, duże okna akcentują prestiżowy charakter inwestycji, która z pewnością będzie się wyróżniać na tle otoczenia. Części wspólne całego kompleksu będą wykonane z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych (kamień naturalny, przeszklenia). Teren wokół budynku będzie oświetlony i zagospodarowany specjalnie zaaranżowaną zielenią.

[foogallery id=”40550″]