CAD Projekt K&A zadba o projektantów. Wraca popularny cykl spotkań

Wspólna nauka i wymiana doświadczeń w ciekawie zaprojektowanych przestrzeniach. CAD projekt_DESIGN to darmowy cykl spotkań dla użytkowników oprogramowania od firmy CAD Projekt K&A. Odbywa się w największych polskich miastach, a jego głównym elementem są wykłady na temat użytkowania programu CAD Decor PRO. Pierwsza edycja z 2022 roku okazała się strzałem w dziesiątkę dla branży projektowej. Obecnie organizator zapowiada kolejną odsłonę cyklu.

W tym roku odwiedzimy aż 16 polskich miast – mówi Mateusz Bartkowiak, Marketing & PR Manager w firmie CAD Projekt K&A. – Dzięki temu projektanci z całej Polski będą mogli do nas dołączyć w dogodnym dla siebie miejscu. Tradycyjnie zadbaliśmy o to, by każde z wydarzeń odbyło się w otoczeniu interesującej architektury. Spotkacie nas m.in. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, CKK Jordanki czy wrocławskiej Concordii Design.

Na potrzeby spotkań CAD Projekt K&A ponownie połączył siły z Grupą Tubądzin, która już w zeszłym roku była partnerem cyklu. Przedstawiciele firmy partnerskiej odpowiedzą za prelekcje poświęcone nowoczesnym produktom z branży wnętrzarskiej, czym zainspirują projektantów do tworzenia wyjątkowych wnętrz. Część związaną z obsługą programu przygotowują projektantki Anastazja Dublaga oraz Anna Sosnowska.

Poniżej prezentujemy wszystkie miasta wraz z terminami spotkań:

23.02.2023 Gdynia, Courtyard by Marriott Gdynia
10.03.2023 Lublin, Lubelskie Centrum Konferencyjne
24.03.2023 Kraków, Grand Ascot
28.04.2023 Bydgoszcz, RES Campanile Bydgoszcz
14.04.2023 Białystok, Białostocki Park Naukowo-Technologiczny
12.05.2023 Warszawa, Arche Hotel Krakowska
26.05.2023 Wrocław, Concordia Design Wrocław
16.06.2023 Olsztyn, Hotel HP Park
23.06.2023 Łódź, Vienna House Andel’s Łódź
22.09.2023 Opole, Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu
8.09.2023 Poznań, LAB 150
6.10.2023 Częstochowa Arche Hotel Częstochowa
20.10.2023 Zielona Góra, Qubus Hotel
3.11.2023 Kielce, Grand Hotel Kielce
24.11.2023 Toruń, CKK Jordanki
8.12.2023 Rzeszów, Hotel Rzeszów


Uczestnicy spotkań mogą liczyć na merytoryczne wsparcie zespołu ekspertów. W gronie trenerów znaleźć można osoby zawodowo związane z projektowaniem, ale nie tylko! Wśród nich są:

Anna Sosnowska (CAD Projekt K&A), z wykształcenia inżynier na kierunku mechanicznym, jednak od zawsze zawodowo związana z branżą wnętrzarską. Prowadzi własne biuro projektowe. Doświadczenie zdobywała przy projektach wnętrz, mebli oraz ścian wspinaczkowych, wyspecjalizowała się w modelowaniu 3D i fotorealistycznym renderingu.

Anastazja Dublaga (CAD Projekt K&A), pojektantka z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywała w studiach kuchennych i salonach z designem. Prowadziła również własną działalność. W projektowaniu zwraca szczególną uwagę na ergonomię i design. Lubi łączenie stylów, choć największą satysfakcję daje jej tworzenie wnętrz eleganckich i wysublimowanych.

Ewa Kryszkiewicz (Tubądzin), manager działu rozwoju i współpracy z architektami, psycholog biznesu, coach. W Grupie Tubądzin odpowiada za tworzenie programów i wdrożenie działań rozwojowych, za społeczność architektów współpracujących z marką Tubądzin, przygotowuje i realizuje projekty takie jak Tubądzin Design Awards, Tubądzin Design Days, Akademia Rozwoju Grupy Tubądzin.

Tomasz Smus (Tubądzin), architekt Grupy Tubądzin, studiował architekturę na Politechnice Łódzkiej. Od 18 lat związany z Ceramiką Tubądzin, od 10 lat jako Architekt Marki. Współtwórca wielu kolekcji płytek ceramicznych, współpomysłodawca Tubądzin Design Days. Juror TDA.  Od kilku lat pojawia się w programach wnętrzarskich (Dekoratornia, Dekorady, Szybkie Metamorfozy).

Krzysztof Kulig (Tubądzin), Product Manager w Grupie Tubądzin. Inżynier, od 20 lat związany z branżą budowlaną. W Grupie Tubądzin odpowiada za produkty elewacyjne i wielkoformatowe, współpracę z branżą wykonawczą, organizację szkoleń oraz szeroko pojętą pomoc techniczną.

Marek Krzaczkowski (CR SOFT), specjalista ds. systemów CAD, certyfikowany trener, twórca autorskich szkoleń z zakresu obsługi programu CAD Decor PRO. Z wykształcenia mgr inż. – kierunek systemy informatyczne. Właściciel CR SOFT z siedzibą w Krakowie, autoryzowany dealer CAD Projekt K&A. Z branżą oprogramowania CAD związany od 2004 roku.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Firma CAD Projekt K&A informuje, że z uwagi na dużą liczbę spotkań, zapisy na poszczególne wydarzenia będą uruchamiane stopniowo, z miesięcznym wyprzedzeniem. Pełna agenda spotkań oraz formularze rejestracyjne są dostępne na stronie: cad-projektdesign.grwebsite.pl.

źródło: materiały partnera

Czytaj też: Wnętrza | Łazienka | Kuchnia | Ciekawostki | whiteMAD na Instagramie

Artykuł sponsorowany.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły