Ceramika Paradyż na Cersaie w Bolonii. Oto nowości marki

Swoje nowe produkty Ceramika Paradyż na Cersaie w Bolonii prezentuje na stoisku, które zaprojektowała Maja Ganszyniec. To nie tylko strefa wystawowa, ale też przestrzeń do dialogu. W strefie Ceramiki Paradyż po raz pierwszy można zobaczyć efekty nieoczywistych kolaboracji marki. Będący na miejscu eksperci firmy dają możliwość lepszego poznania produktów.

Nowa kategoria produktów z oferty marki Paradyż, czyli spieki wielkoformatowe, slaby, płyty tarasowe 2.0 oraz nowa odsłona klinkieru zostały skomponowane w harmonijną przestrzeń przez polską projektantkę Maję Ganszyniec. Powstałe stoisko to miejsce szerokich inspiracji, nie tylko z płaszczyzny designu i łączenia różnych materiałów, lecz również wynikających z rozmów i wymiany doświadczeń specjalistów z branży, architektów oraz projektantów różnych dziedzin.

Ceramika Paradyż jako polska firma z największą ofertą produktową, zaprezentowała barwione w masie spieki wielkoformatowe TRI-D, trendowe kolekcje slabów cieszącego się ogromną popularnością setu Monumental oraz wytrzymałe i uniwersalne płyty tarasowe 2.0. Jak przystało na lidera branży podczas targów zaprezentowano odważne projekty, w tym świeże spojrzenie na klinkier dzięki kolekcji Sundown by Maja Ganszyniec.

Jesteśmy odważni. To jedna z wartości, która w działaniu naszej firmy jest bardzo ważna. Odwaga w projektowaniu, w tworzeniu biznesu, w patrzeniu w przyszłość. Taka jest Ceramika Paradyż i ludzie ją tworzący – mówi dr Anna Tępińska-Marcinek, Współwłaścicielka i Członkini zarządu Ceramiki Paradyż.

Prócz autorki projektu stoiska na miejscu można spotkać cenione polskie projektantki. Jedną z najważniejszych w polskiej modzie jest Gosia Baczyńska, która od lat współpracuje z marką, czego efektem jest siedem spektakularnych kolekcji płytek ceramicznych.

Kolejną nowością, którą pokazano na Cersaie jest kolekcja biżuterii by Anna Orska, która została specjalnie zaprojektowana w duchu „zero waste” z wykorzystaniem odpadów poprodukcyjnych z kolekcji Monumental.

To nie koniec zaskoczeń w strefie Ceramiki Paradyż podczas jubileuszowej edycji targów. Gdzie najlepiej rozmawiać o designie? Przy wspólnym stole, zwłaszcza takim, który zaprojektował Oskar Zięta. Blat ze spieku wielkoformatowego TRI-D połączony z nogami Chippensteel Inox to idealna kompozycja tego, co innowacyjne i świeże w wyposażeniu wnętrz. Na stoisku można podziwiać także inne projekty Oskara Zięty, w tym całą gamę modnych na całym świecie krzeseł i stołków Ultraleggera oraz taboretów Plopp wykonanych w technologii FiDU.


Ceramika Paradyż to ogromna firma, obecna na kilkudziesięciu rynkach, której nie mogło zabraknąć na tak ważnych targach, jakimi są Cersaie w Bolonii. Wysyłamy na te targi mocny skład, tworzony przez największych ekspertów z branży zarówno na polu projektowaniu, produkcji, marketingu jak i sprzedaży. Jesteśmy liderem branży i dlatego zawsze stawiamy sobie wysoko poprzeczkę – podsumowuje Piotr Tokarski, Prezes Zarządu Ceramiki Paradyż.

To już 40-ta edycja tych prestiżowych targów dla producentów ceramiki. Na ponad 145 tysiącach metrów kwadratowych swoje produkty wystawia 630 firm z całego świata. W 15 salach wystawienniczych bolońskiego Centrum Wystawowego spotkają się profesjonaliści, architekci i dziennikarze gotowi dyskutować o trendach w designie, o tym co aktualne i innowacyjne. To okazja, aby umocnić istniejące, jak i rozpocząć nowe relacje biznesowe. Stoisko marki Paradyż można znaleźć w hali 19 na stoisku C40-D39 w dniach 25-29.09.2023.

źródło: materiały prasowe Paradyż

Czytaj też: Ceramika | Wnętrza | Detal | Ciekawostki | Wydarzenia | whiteMAD na Instagramie