Dwunasty numer magazynu whiteMAD [PREMIERA]

Oto dwunasty numer magazynu whiteMAD, w którym zebraliśmy mnóstwo inspirujących tematów z mody, architektury i designu. Mimo panującej pandemii polscy projektanci, fotografowie i architekci udowadniają, że nie próżnują, a o efektach ich pracy dowiedzie się z liczącej ponad 120 stron lektury.

W dwunastym numerze magazynu whiteMAD zebraliśmy przykłady polskich architektów i projektantów, którzy mimo ograniczeń uwolnili swoje supertalenty. Numer otwieramy działem „Moda”. Fotografka Helena Bromboszcz zabiera nas w symboliczną podróż do Azji – zdjęcia zrobiła w kilku chińskich barach w Warszawie. Wątek kulinarny kontynuuje Katarzyna Hetman. Złotniczka stworzyła kolekcję biżuterii, która powstała z inspiracji tradycyjnymi polskimi potrawami.

Dalej znajdziecie dział „Architektura”. Na kilkudziesięciu stronach opisaliśmy genialnie zaprojektowane domy jednorodzinne i wnętrza. Między innymi zaglądamy do mieszkania w Gdańsku, którego unikalny klimat jest dziełem architektki Zuzanny Motus z pracowni LOQM. To jedno z najlepiej zaprojektowanych wnętrz, jakie pokazywaliśmy.

Koniecznie zajrzyjcie do działu „Design”. Znajdziecie tam wywiad z Agnieszką Pestką – polską artystką, która tworzy rzeźby przy użyciu trudnej techniki akwaforty. W tym dziale zebraliśmy też sporo pomysłów do designerskich wnętrz.

Numer kończy dział „Portfolio”, w którym poznacie sylwetkę i twórczość Bartka Bojarczuka – ilustratora, który pokochał geometrię. Ale to nie wszystko!

Numer możecie zamówić w naszym sklepie klikając TUTAJ z wygodną dostawą kurierem lub do paczkomatu. Od poniedziałku 22 lutego dwunasty numer magazynu whiteMAD możecie też znaleźć we wszystkich salonach sieci Empik w Polsce oraz wybranych punktach InMedio, Relay oraz Ruch.