tubądzin design awards
Gala finałowa drugiej edycji TDA

Gala Finałowa Tubądzin Design Awards 2020. Oglądaj online

Zbliża się Gala Finałowa konkursu Tubądzin Design Awards 2020. Już 25 lutego poznamy zwycięzców. Wydarzenie będzie można oglądać online w trzech wersjach językowych.

Tubądzin Design Awards to konkurs skierowany do zarówno początkujących jak i doświadczonych architektów. Projektanci musieli zgłosić przynajmniej jeden projekt w wybranej kategorii konkursowej: Young Power, Everyday Design, Unlimited Architecture oraz w nowej kategorii Future NOW. Prace oceniało profesjonalne Jury, w którym znaleźli się architekci: Boris Kudlička, Oksana Shumelda, Martin Duplantier, Tomasz Smus oraz redaktor naczelna magazynu Elle Decoration Polska Małgorzata Szczepańska.

Gala finałowa Tubądzin Design Awards 2020 odbędzie się w gmachu Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Z powodu pandemii koronawirusa organizatorzy musieli do minimum ograniczyć liczbę gości. Aby umożliwić widzom śledzenie wydarzenia zorganizowana zostanie transmisja na żywo. Transmisja udostępniona zostanie na kanale Tubądzin na YouTube, będzie ją można oglądać korzystając z komputera, telewizora z aplikacją YouTube lub na telefonie. Wydarzenie poprowadzą Ewa Kryszkiewicz, Manager ds. Rozwoju i Współpracy z Architektami oraz dziennikarz Jarosław Kuźniar.


Galę poprzedzi panel dyskusyjny “Projektowanie szczęścia”, w którym uczestniczyć będą członkowie Jury. Co ciekawe, powstanie też specjalne studio we Lwowie, gdzie architektka Oksana Shumelda oraz zaproszeni goście będą aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu łącząc się z gmachem ASP w Łodzi. Transmisję live będzie można oglądać na kanale YouTube Tubądzin (KLIKNIJ TUTAJ), transmisja dostępna będzie w trzech językach: polskim, rosyjskim i angielskim.

Magazyn whiteMAD jest patronem medialnym wydarzenia. Spośród nadesłanych zgłoszeń nasza redakcja wybrała też swój ulubiony projekt. Kto wygra? Tego dowiemy się już 25 lutego!

Czytaj też: Ciekawostki | Ceramika | Wydarzenia

tubądzin design awards
Gala finałowa drugiej edycji TDA

źródło: Tubądzin

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły