Grzejnik z własną grafiką. Luxrad ze zdjęciami Michała Sadowskiego

Coraz częściej doceniamy fotografię. Lubimy mieć na ścianie coś, co przykuwa uwagę, sami wracamy z wakacyjnych wojaży z setką zrobionych zdjęć. Wieszamy je na ścianach, stawiamy w ramce na komodzie. Luxrad daje jeszcze jedną możliwość – nadruk na grzejniku. Co więcej, w jego ofercie można znaleźć również dziesięć wyselekcjonowanych zdjęć autorstwa fotografa i twórcy Brand24 – Michała Sadowskiego.

Najnowszy pomysł Luxrad to spersonalizowanie takiego produktu jak grzejnik. Model Niagara ze szklaną osłoną, zbudowany z płaskich paneli o zaokrąglonych krawędziach, do których w precyzyjny sposób zamocowano osłonę ze szkła hartowanego z grafiką lub zdjęciem. Do wyboru kilkanaście wzorów graficznych lub możliwość wykonania indywidualnej aranżacji klienta. To innowacyjne podejście do grzejnika, sprawia, że możemy mieć produkt jedyny w swoim rodzaju – taki, jaki sami sobie zaprojektujemy. Połączenie stali, szkła i własnego pomysłu.

Luxrad postanowił zrobić krok dalej. Obserwując trendy oraz znaczący wzrost zainteresowania fotografią zaczął szukać najlepszych zdjęć, a właściwie ich autora. Wiele głosów Klientów, osób z branży wskazało, że najpiękniejsze zdjęcia robi właśnie Michał Sadowski. Sam o sobie mówi, że jest amatorem. Jednak spośród jego zdjęć trudno wybrać to lepsze, ładniejsze, ponieważ każde jest niesamowite. Jedno z nich wygrało jedną z nagród 2018 Aerial Photography Awards!  4,400 zgłoszeń z ponad 101 krajów. Jury wybrało 22 zdjęcia, wśród nich jego autorstwa. Fotografie Sadowskiego to przede wszystkim krajobrazy, pokazanie nam z bliska wiele twarzy tego, co nas otacza i inspiruje – natury.


Luxrad do swojej oferty wprowadził dziesięć ściśle wyselekcjonowanych fotografii, które może nadrukować na grzejnik. Co więcej, producent daje możliwość wyboru innych fotografii z oficjalnej strony Michała Sadowskiego (www.sadowski.photography). Tym samym klient również ma możliwość wesprzeć Wrocławskie Hospicjum dla dzieci.

Warto wybrać rozwiązania nietypowe, które oprócz swojej podstawowej funkcjonalności wprowadzają do pomieszczenia element dekoracyjny. To nic innego jak 2 w 1. 

zdjęcia: Michał Sadowski

więcej: luxrad.com

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły