Komoda zaprojektowana z myślą o LEGO. Idealna, nie tylko dla dzieci!

Meble dziecięce nie muszą być brzydkie i nudne. Studio NINE połączyło prosty i elegancki mebel z dziecięcą pasją do układania klocków LEGO. W ramach ich kolekcji skierowanej do najmłodszych powstała komoda oraz szafka nocka.

Studio NINE od lat specjalizuje się w projektowaniu przedmiotów codziennego użytku. To, co ich wyróżnia to kreatywne i niecodzienne podejście do projektowania. Każdy przedmiot, który opuszcza ich pracownie jest tworzony “w nico inny sposób”. Tym razem, włoscy projektanci postawili na dizajn skierowany do dzieci i ich rodziców, tworząc komodę Stüda.


Komoda została zaprojektowana w taki sposób, by jej zewnętrzne ściany były dopasowane do systemu klocków LEGO. Dzięki temu można do niej dowolnie doczepiać kolejne warstwy, półki, czy konstrukcje z duńskich kloców. Mebel ma nie tylko spełniać swoje podstawowe funkcje, ale również pobudzać kreatywność najmłodszych, a także pozwala im na własnoręczne „ozdobienie” jej powierzchni.

Komoda Stüda to mebel, który ma być skierowany nie tylko dla samych dzieci. Jak zaznaczają sami autorzy, skierowany jest on do najmłodszych, ale także do tzw. AFOL (Adult Fan Of LEGO), czyli dorosłych fanów LEGO.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły