Innowacyjna szczoteczka. Umyjesz nią zęby w 20 sekund! 

Mycie zębów to czynność, która należy do codziennych obowiązków większości ludzi na świecie. Korzystając z tradycyjnych szczoteczek do zębów standardowe szczotkowanie powinno trwać około 2 do 3 minut. Jak pokazują badania większość Polaków robi to znacznie krócej, co skutkuje chorobami zębów i dziąseł. Ta szczoteczka może być rozwiązaniem tego problemu.

Według badań, przeciętny Polak czyści zęby o połowę krócej niż zalecają stomatolodzy, a aż 95% nastolatków i 99,9% osób w wieku od 35 do 45 lat ma problemy z próchnicą. Mówi się, że niecierpliwość jest naszą cech narodową. Niezależnie czy tyczy się to stania w kolejce, jazdy samochodem w korku, czy właśnie mycia zębów. Ratunkiem może okazać się szczoteczka Encompass wyprodukowana przez inżynierów współpracujących z stomatologami i dentystami.

To, co wyróżnia Encompass to jej nietypowy kształt. Dzięki sporej główce w kształcie litery J i wyposażeniu jej w kilka rzędów szczotek możemy myć połowę wszystkich zębów w jednym momencie. Dzięki temu nie musismy szczotkować każdego zęba osobno, wystarczy włożyć The Encompass do ust na kilkanaście sekund, a następnie zacząć myć drugą stronę jamy ustnej. Szczotki na główce poruszają się z prędkości 100 posunięć na sekundę, dzięki czemu całe mycie zębów trwa niewiele ponad 20-30 sekund.