Intelligent Post – inteligentna skrzynka na listy, która informuje o przesyłce

Polska marka Intelligent Post stworzyła skrzynki na listy, które informują właścicieli o nowych przesyłkach. To inteligentny gadżet, który nie tylko dobrze wygląda, ale dzięki niemu oszczędzamy czas i pomagamy potrzebującym. Jak to? Tylko popatrzcie.

Intelligent Post to inteligentne skrzynki na listy, których twórcą jest Jakub Skąpski. Udało mu się stworzyć gadżet, który jest przykładem nowoczesnego designu i jest niezwykle użyteczny. Chyba każdy z nas sprawdza skrzynkę na listy codziennie, może czas to zmienić? Dzięki Intelligent Post nie będzie to już więcej konieczne – sprytny gadżet potrafi wykryć, kiedy do głównej komory trafi nowa przesyłka i błyskawicznie informuje o tym fakcie właściciela. 

Sposób działania jest tutaj niezwykle prosty – listonosz wrzuca do skrzynki list, a intuicyjne urządzenie wysyła wiadomość SMS o przesyłce na wybrany numer telefonu. Informację o liście dostaniemy więc będąc w pracy czy na wakacjach. Gadżet swym zasięgiem nie ma ograniczeń, wiadomość o przesyłce możemy dostać przebywając nawet na drugim końcu globu.

Urządzenie charakteryzuje minimalistyczny i nowoczesny design. Twórcy sięgnęli tutaj po naturalne materiały – podstawowym surowcem jest dąb który został zabezpieczony kilkoma warstwami lakierobejcy. Front dębowy dostępny jest więc w trzech kolorach: jasnym kolorze naturalnego dębu, brązowym (Palisander Królewski) i ciemnym (Heban Brazylijski), każdy z nich malowany jest ręcznie. Ale to nie wszystko. Skrzynki można bowiem personalizować, wystarczy tylko wcześniej zgłosić producentowi własną koncepcję kolorystyczną i numer posesji, który zostanie wygrawerowany. 

Intelligent Post


Dostępnych jest kilka rodzajów skrzynek. Te bez systemu inteligentnego dostępne są od ręki. Na wersję inteligentną należy wcześniej złożyć zamówienie. Dostępna jest też wersja skrzynek, które można wmurować w ścianę. Jej zaletą jest możliwość otwierania skrzynki bez wychodzenia z posesji. Taka wersja jest też ultrapłaska i widziana z zewnątrz przypomina niewielki panel. Każda z oferowanych skrzynek idealnie pasuje do minimalistycznych ogrodzeń.

Posiadanie inteligentnej skrzynki niesie ze sobą wiele zalet. Przede wszystkim zyskujemy czas – o tym, czy w naszej skrzynce leży list możemy dowiedzieć się zerkając na ekran własnego smartfona. Do urządzenia możemy również dodać kilku użytkowników – dzięki czemu będziemy wiedzieć, czy listy wcześniej wyciągnął ktoś z naszych bliskich. Co ciekawe, kupując taką skrzynkę pomagamy podopiecznym domów dziecka. Marka Intelligent Post przekazuje bowiem 5 złotych z każdej zakupionej skrzynki na konto wskazanego domu dziecka.

Więcej o skrzynkach Intelligent Post przeczytacie na oficjalnej stronie intelligentpost.pl, profilu na Facebooku (tutaj) oraz Instagramie (tutaj).

źródło: materiały prasowe

Czytaj więcej: Dom jednorodzinny | Minimalizm | Technologie

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły