Jest krzywy i podziurawiony. Ten stół powstał z myślą o kotach!

Stół może wydawać się bardzo dziwny i niepraktyczny. Ma blat pełen krągłości i różnych otworów. Dziwnie wyglądają też jego nogi, które są powykrzywiane na różne strony. Jak się okazuje to nie jest zwyczajny stół. Korzystać z niego mogą również… koty!

Stół CATable zaprojektował Ruan Hao z pracowni LYCS, której siedziba znajduje się w chińskim mieście Hangzhou i w Hong Kongu. Mebel był projektowany nie tylko z myślą o ludziach, ale także o kotach. Mogą one penetrować blat pełen otworów i krętych tuneli a także w nim spać. Projekt jest odpowiedzią na coraz bardziej popularny trend urządzania swojego domu tak by jego wnętrze było przyjazne również zwierzakom.

Jak twierdzi sam projektant, ludzie którzy mają koty już nie raz musieli wyprosić swojego futrzaka z miejsc, w których nie powinien był on przebywać. Ruan Hao za przykład podaje klawiaturę komputera. Dlatego stół powinien stać się dla kotów alternatywą, która zaspokoi ich ciekawość, sprawi radość z eksploracji różnych otworów a właścicielom da chwilę spokoju.