Kamienica z Wawelem w tle. Poznajcie Plac na Groblach w Krakowie!

Plac na Groblach 19 to ekskluzywne apartamenty położne w XIX-wiecznej kamienicy. Kreowano je z myślą o osobach, które cenią unikalny krakowski styl życia, komfortowe i luksusowe przestrzenie oraz nastrój starego Krakowa.

Plac na Groblach 19 to kolejna już inwestycja Koneser Group. Podobnie jak w przypadku poprzednich realizacji, i tym razem naszym celem jest przywrócenie blasku zabytkowej kamienicy oraz stworzenie funkcjonalnej i stylowej przestrzeni mieszkalnej. Tak o projekcie mówią inwestorzy:

Realizując projekt Plac na Groblach 19 chcemy spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego też ton i rytm inwestycji nadaje harmonia, elegancja, dbałość o detale i oryginalność form.

Kamienica zostanie odrestaurowana w podwyższonym standardzie. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać m.in. ze starannie zaaranżowanego wewnętrznego patio otoczonego zielenią, cichobieżnych wind czy recepcji położonej w holu głównym budynku frontowego.Szansę stworzenia jedynego w swoim rodzaju i dopasowanego do potrzeb oraz upodobań apartamentu umożliwi samodzielna aranżacja wnętrz przez przyszłych właścicieli mieszkań.

O komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców zadbamy wyposażając kamienicę w nowoczesne instalacje i technologie stanowiące innowacyjne rozwiązania dla zabytkowych nieruchomości, dopilnowując jednocześnie, aby XIX-wieczny duch historii nierozerwalnie wiązał się z wprowadzanymi zmianami.

Obecnie w inwestycji pozostały trzy wolne apartamenty. Jeśli chcecie mieszkać, jak dawni królowie – spieszcie się!


Prezentacja XIX-wiecznej kamienicy


Przykładowe aranżacje apartamentów

wizualizacje / materiały tekstowe : www.png19.pl