Autosave-File vom d-lab2/3 der AgfaPhoto GmbH

Kampania MOIESS na lato 2019 inspirowana słoneczną Kalifornią!

Zwolnić tempo i oderwać się od rzeczywistości na rzecz plaży i morza od wschodu do zachodu słońca. Przenieść się w miejsce, gdzie jedynym obowiązkiem będzie łapanie promieni!

Pracując nad najnowszą kolekcją, Jessica Mercedes Kirchner inspirowała się podróżą po Kalifornii, tamtejszym stylem życia i krajobrazem.

Malibu w Kalifornii to dla mnie Cindy Crawford, Brooke Shields, wyzwolone, naturalne dziewczyny, które nie krępują się swoich ciał. Pozują na tle wody, piasku i skał typowych dla tego miejsca.

Wyciągnęła swoje ulubione momenty z lat 80 i 90. Głębokie wycięcia, wiązania i wysokie stany to najczęściej powtarzające się wzory w kolekcji. Nowe modele MOIESS to góry od bikini wiązane na ramionach, kokardki na biuście czy jednoczęściowe kostiumy z dekoltem. Wyszukane i dopracowane konstrukcje kostiumów pasują na każdą sylwetkę, idealnie podkreślają piękno kobiecego ciała. Inspirując się modą z poprzednich dekad, nie mogło zabraknąć neonów. Róż, pomarańcz i zieleń to przewodnie kolory kolekcji. Oprócz tego kostiumy występują
w kolorach czarnym, białym, szarym i odcieniach brązu i khaki. Materiały, jak w każdym sezonie najwyższej jakości, sprowadzane są z Włoch.

Aby oddać charakter kolekcji zdjęcia wykonane zostały analogiem w klimacie retro. Modelka pozuje w ruchu na tle kalifornijskiej plaży. Żadne ze zdjęć nie było retuszowane. Jedynie nasycone odcienie pomarańczy, zieleni i różu podkreślają opaloną skórę!!

Modelka: Kornelia Strzelecka
Fotograf: Marcin Gąska
Włosy i Makijaż: Joanna Berdzińska / A12 TEAM