Klub Sassy w Gdańsku

Klub Sassy w Gdańsku. Ekstrawagancja w wielkim stylu! 

Klub Sassy w Gdańsku to miejsce wyjątkowe. Wyróżnia się nie tylko na mapie Gdańska, ale i całej Polski. Trzykondygnacyjny klub, z widokiem na starówkę został otwarty w zabytkowym spichlerzu na Wyspie Spichrzów – jednym z najbardziej prestiżowych adresów w mieście. 

Za projekt wnętrz klubu odpowiadała pracownia www.biuro-kreacja.pl w składzie: Dorota Terlecka , Magdalena Mucha, Marianna Matuszewska i Marianna Lewkowicz. Lokal wręcz ocieka luksusem i elegancją, jednak nie jest przy tym przytłaczający i pompatyczny. Jest to eklektyczna przestrzeń łącząca w sobie sztukę, styl art deco, modernizm i glamour.

Luksusowe wnętrza wypełnione sztuką i designem, trzy kondygnacje z widokiem na gdańską starówkę, staranna selekcja muzyki i sfery wizualnej – czytamy na stronie klubu 

Inspiracją dla projektantów były kosmopolityczne kluby z całego świata. Ich nietuzinkowy duch, energia oraz atmosfera rodem z legendarnego nowojorskiego Studia 54. Elementem wyróżniającym to miejsce są także Sassy Suites – cztery wyjątkowe apartamenty scenograficzne. Będą one pełnić funkcję ekstrawaganckich pokoi hotelowych, które mają być miejscem spotkań. Każdy z apartamentów Sassy ma inny, niepowtarzalny styl i klimat. Wnętrza zostały stworzone we współpracy z młodymi artystami i dizajnerami. Klub Sassy w Gdańsku to idealne miejsce dla wszystkich miłośników luksusu i dobrej zabawy! 


Szeroka gama kolorów, form, eklektyczne połączenie mebli i zastosowanie różnorakich rozwiązań multimedialnych sprawią, że nie będziecie chcieli opuścić Sassy Suites. Wisienką na tym wspaniałym torcie jest apartament klubowy Sassy Prive z bioniczną przestrzenią EDEN by Perrier-Jouët oraz SASSY Caffe & Lounge na dachu ze spektakularnym widokiem na Stare Miasto i masywne stoczniowe dźwigi.

źródło: www.biuro-kreacja.pl
zdjęcia: Tom Kurek 

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły