Kolejne świetne biuro w Krakowie. Zaglądamy do środka!

Kraków to coraz bardziej interesujące miasto dla inwestorów z wielu branży. Jednym z nich jest słowacka firma ESET, która otworzyła niedawno kolejne biuro w dawnej stolicy Polski. Zaglądamy do środka!

Drewno, beton oraz czarne obudowy ścian to charakterystyczne elementy wnętrza. Zieleń pojawiająca się w strefach wypoczynku oraz korytarzach ożywia surowe wnętrze, a drewniana, ażurowa struktura wypełniająca pomieszczenie kuchni tworzy prawdziwie przytulny, kawiarniany klimat. Korporacyjny kolor pojawiający się w elementach wyposażenia wnętrz przełamuje stonowany klimat wnętrza. Projekt biura powstał w pracowni TheDesignGroup.

Pracownia TheDesignGroup została założona w 2015 roku, mając od początku w swoim zespole projektantów i architektów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu wnętrz biurowych oraz doradztwie architektonicznym przy realizacjach inwestycji komercyjnych – w szczególności budynków biurowych. Dla nas największą inspiracją do tworzenia jest człowiek – jego otoczenie i codzienne funkcjonowanie w przestrzeni. Naszym celem jest tworzenie estetycznych i użytecznych wnętrz dopasowanych do potrzeb odbiorcy.

Designer: The Design Group
Photography: Katarzyna Seliga-Wróblewska