ProjektDeska

Kupując kuchnię pomagasz schronisku dla psów. Piękny gest marki ProjektDeska

Z okazji Black Friday za wydanie ponad 5000 zł na zakupy, ProjektDeska przekaże 500 zł na poznańskie schronisko dla zwierząt. Akcja trwa do 6 grudnia.

ProjektDeska to zespół specjalizujący się w produkcji frontów kuchennych, które z powodzeniem można dopasować do gotowych szafek z Ikea. Brand nie tylko trudni się w trendzie hakowania mebli, ale też samodzielnie projektuje i wykonuje wszystkie kuchenne elementy.

Kuchnia to najważniejsze pomieszczenie w każdym domu. Jest nie tylko miejscem do przygotowywania posiłków czy spędzania czasu z rodziną, ale też bywa strefą pracy. Dlatego ogromne znaczenie ma przemyślany projekt kuchni, która właścicielom będzie służyć długie lata. Jak zaprojektować idealne pomieszczenie? Kluczowe jest poznanie potrzeb domowników i otwartość klientów na często odważne rozwiązania.

Możliwości ProjektDeska mogliśmy poznać podczas tegorocznych targów Arena Design w Poznaniu. Dowiedzieliśmy się wtedy, że nie ma rzeczy niemożliwych – potrafią wykonać każdą wymarzoną kuchnię. Dodatkowo teraz w ofercie marki pojawiły się fronty do kuchni modułowych Ikea. Zamiast wyrzucać wszystkie stare meble, można po prostu wymienić fronty szafek. To prosty sposób, aby zmienić oblicze kuchni i nie wydawać przy tym fortuny. Możliwość wymiany samych frontów ma także znaczenie ekologiczne – po prostu generujemy wtedy mniej odpadów.

Stworzyliśmy konfigurator, bazujący na korpusach Ikea, które dzięki naszej rozszerzonej ofercie, mogą zyskać zupełnie nowe oblicze. Można w nim znaleźć całą gamę atrakcyjnych materiałów wykończeniowych. Począwszy od laminatów, przez lakiery, akryle aż po naturalne forniry. Główną zaletą tego wariantu jest stworzenie tańszym kosztem zabudowy meblowej o niepowtarzalnym, nowoczesnym wyglądzie, która ma szansę stać się designerską perełką! – tłumaczy Błażej Piątek z ProjektDeska.

ProjektDeska


Nie wiesz, czy twoje meble nadają się do takiej metamorfozy? Bez obaw. ProjektDeska dostarczy fronty o dowolnym wymiarze i dowolnym wykończeniu. W ofercie marki są zarówno fronty błyszczące, matowe jak i tak zwany supermat. Te ostatnie mają przyjemną w dotyku powierzchnię przypominającą satynę i są odporne na ślady palców. Taką funkcjonalność z pewnością doceni każdy esteta!

ProjektDeska działa na rynku już od pięciu lat. Na swoim koncie mają ponad 3 tysiące realizacji kuchennych. Teraz kupując kuchnię możemy bezpośrednio pomóc schronisku dla zwierząt w Poznaniu. Za każde zamówienie w ProjektDeska za kwotę powyżej 5000 złotych firma przekaże 500 złotych na pomoc zwierzakom mieszkającym w poznańskim schronisku. Więcej informacji na oficjalnej stronie www.projektdeska.pl.

Czytaj też: Ciekawostki | Zwierzęta | Kuchnia | Meble

źródło: ProjektDeska.pl