Levi’s i Zalando łączą siły i tworzą pierwszą wspólną linię upcyklingową inspirowaną festiwalami.

Levi’s i Zalando łączą siły i tworzą pierwszą wspólną ekskluzywną linię upcyklingową inspirowaną festiwalami. To kolekcja, która celebruje wspólną miłość do muzyki, jednocześnie dając możliwość wyrażania siebie.

Poprzez swoje dogłębne zrozumienie mody festiwalowej i wieloletni wpływ jaki miała na nią marka Levi’s, kolekcja inspirowana latami 70-mi została tu połączona z odważnymi i jaskrawymi patchworkowymi tkaninami tworząc hołd dla kultury festiwalowej. W skład kolekcji Levi’s x Zalando wchodzi 12 produktów. Spodnie Levi’s 501 i kurtka Trucker Jacket – to idealne płótno do odzwierciedlenia przeszłości i teraźniejszości poprzez wyraziste zdobienia, warstwowe patchworki z wykorzystaniem materiałów vintage i off-cut oraz techniki ręcznego szycia boro. W kolekcji znajdziemy również jeansy Levi’s 527TM Slim Boot Cut z detalami w postaci naszywek oraz klasyczne białe koszulki z grafikami inspirowanymi latami 70-mi nałożone na vintage materiał patchworkowy.

Limitowana kolekcja jest dostępna od 1 września 2022 roku wyłącznie na www.zalando.pl

Superbloom Festival
Tego lata jako partnerzy DISTRICT4, Levis i Zalando przedstawią przestrzeń skierowaną do przyszłego pokolenia kreatywnych ludzi. Odwiedzający strefę na festiwalu Superbloom będą mogli zobaczyć instalację marek za pomocą interaktywnego, cyfrowego krajobrazu i zaangażować się w stworzenie własnej wizji przyszłości.

O MARCE LEVI’S
Marka Levi’s stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s dalej rozwija swo- jego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w ponad 110 krajach, pozwala ludziom na całym świecie wyrazić ich osobisty styl. Aby uzyskać więcej informacji na temat marki Levi’s jej produktów i salonów sprzedaży, odwiedź nasz profil www.facebook.com/levis.poland . Informacje na temat Levi Strauss & Co. znajdziesz na stronie www.levistrauss.com

Zobacz również: Moda | Edytorial | Kolekcja | Fotografia