Lookbook AW22 Medicine w obiektywie Marcina Kempskiego

Nowy Lookbook AW22 Medicine wprowadza nas w tajemniczy, astralny klimat. Wszystko za sprawą ascetycznego, nadmorskiego krajobrazu nocą, nad którym rozprzestrzenia się gwieździste niebo zapraszające do świata magii. Czy odważysz się zobaczyć więcej?

Sesja zdjęciowa została zrealizowana w surrealistycznych przestrzeniach wydm zlokalizowanych w Słowińskim Parku Narodowym, gdzie teren przypomina pustynię piaskową. „Wydmy o odpowiedniej porze oraz oświetleniu wyglądają jakbyśmy znajdowali się na Marsie lub w innej pozaziemskiej przestrzeni” – mówi fotograf, Marcin Kempski.


Aby podkreślić atmosferę i wydobyć z niej jak najwięcej mistycyzmu, w scenografii wykorzystano geometryczne formy, które tworzą niezwykłą grę światła. Jego kształty i formy w zderzeniu z nieprzebytymi piaskami wydm nadały bardzo filmowy charakter fotografiom. Z tego tajemniczego krajobrazu wyłaniają się stylizacje przyciągające oko nietuzinkowym wyglądem oraz nowoczesnością połączoną z elementami klasyki. „Stylizacje pojawiają się w aurze kończącego się dnia, podkreślają „nierealny” klimat sesji, a elementy takie jak świecące koła czy świetlisty sześcian budują metafizyczną atmosferę” – mówi Dyrektor Artystyczny, Karolina Stawska.

Nowa kolekcja zachęca, aby nie bać się wychodzić poza swoje ramy, odkrywać nieznane i czerpać z tego, co podpowiada nam intuicja. Światło, mrok i to co nieziemskie przeplatają się ze sobą, tworząc niekończącą się mozaikę wrażeń. Świat Medicine zaprasza do siebie i odkrywania ukrytej w nas prawdziwej energii, która nadaje niezwykły koloryt każdej chwili.

Zobacz również: Fotografia | Edytorial | Moda | Nowe kolekcja

Dyrektor Marketingu: Karolina Tomczyk / Medicine

Dyrektor Artystyczny: Karolina Stawska / Medicine

Fotograf: Marcin Kempski / ilike-photo.com

Reżyser / Operator: Michał Grzeszczakowski / Art Faces

Stylista: Karolina Gomółka

Make-up & Włosy: Anna Stykała / Art Faces

Scenografia: Paulina Płachecka

Modele: Marta / Uncover Models, Arek / AS Management

Produkcja: Mikołaj Jaźwiecki, Zuza Wodoracka / ilike-photo.com

Gaffer: Iga Pop

Oświetlacz: Alek Puchała

Asystent Światła: Grzegorz Bandurski

Rekwizyty: Wojtek Perzyna

Asystent Fotografa: Adrian Obręczarek, Adam Kurlanc

Retusz: Paweł Milewski / ilike-photo.com

Montaż Offline: Michał Grzeszczakowski / Art Faces

Montaż Online: Maja Tokaj

Sound Design: Ewa Poniatowska / Art Faces