ManuEye. 30-metrowy diabelski młyn stanął w centrum Łodzi!

ManuEye to 30-metrowy diabelski młyn, który stanął w na terenie łódzkiej Manufaktury. To atrakcja turystyczna, która co roku przyciąga mnóstwo turystów, którzy pragną obejrzeć panoramę Łodzi z góry. Ile kosztują bilety na ManuEye oraz ile trwa przejażdżka? Sprawdzamy! 

Koło porusza się dość wolno z tzw. prędkością „turystyczną” – nie ma więc powodów, by obawiać się, że jest to rozrywka zbyt ekstremalna. Z góry widoczna jest piękna panorama Łodzi, która robi ogromne wrażenie zarówno przy świetle dnia, jak i nocą. W ramach jednego biletu, każdy z uczestników wycieczki wykona trzy pełne obroty.

ManuEye – ile kosztuje bilet?

Nie ma ograniczeń wiekowych, lecz dzieci poniżej 8. roku życia muszą korzystać z atrakcji pod opieką dorosłych. Koło młyńskie kręci się od 12 do 21 w ciągu tygodnia, a w weekendy do 22. Bilet ulgowy kosztuje 20 zł, normalny – 25 zł. W tej cenie możemy liczyć aż na trzy obroty. Warto dodać, że poza diabelskim młynem na terenie Manufaktury stanęła też mniejsza karuzela. Jak podkreślają przedstawiciele łódzkiego magistratu, ManuEye jak co roku przyciągnął mnóstwo gości.

źródło, zdjęcia: UM Łódź / lodz.pl 

Czytaj też: Architektura w Polsce | Łódź | Place, Skwery, Parki  | Miasto | whiteMAD na Instagramie  |

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły