Marka Tommy Hilfiger ma nowego, przystojnego ambasadora

Rafael Nadal został mianowany globalnym ambasadorem linii Tommy Hilfiger UnderwearTommy Hilfiger Tailored oraz nowego zapachu TH Bold.

Linie są dostępne w salonach Tommy Hilfiger na całym świecie oraz w sklepie internetowym tommy.com. „Rafael Nadal już od wielu lat jest moim bliskim przyjacielem i wielbicielem naszej marki, a jego oddanie i pasja dla sportu, który uprawia, nieustannie mnie inspirują” powiedział Tommy Hilfiger. „Ta wyjątkowa współpraca pozwala, by jeden z najlepszych sportowców tego pokolenia stał się częścią rodziny „Tommy”. Rafael uosabia charakterystyczną dla naszej marki naturalność. Jest pewny siebie i zabawny – po prostu „cool”.

Zdjęcia do kampanii wykonano na początku 2015 r. w Hiszpanii, a ich premiera odbędzie się jesienią. Wsparciem i ukoronowaniem globalnej współpracy będzie seria wydarzeń promocyjnych z udziałem tenisisty w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji. W tym czasie odbędzie się także premiera zapachu Nadala dla marki Tommy Hilfiger – TH Bold – który doskonale uosabia siłę i energię wybitnego sportowca.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły