Kolekcja Balance, VOX

Meble VOX, które z czasem można dostosować do nowych potrzeb

Rozmiar, kolor, kształt, a także wygoda i funkcjonalność. Poszukując mebli do swoich wnętrz, pod uwagę trzeba wziąć wiele kwestii – w końcu dokonujemy wyboru na lata. Codzienność bywa jednak nieprzewidywalna. Decydując się na rozwiązania, których wygląd z czasem możemy zmienić, dajemy sobie możliwość wprowadzenia zmian niewielkim kosztem i wysiłkiem. Oto meble VOX, które z czasem można śmiało dostosować do zupełnie nowych potrzeb.

Coraz częściej decydujemy się na meble, których uniwersalna forma i kolor wpiszą się w różne aranżacyjne koncepcje. Tak przemyślane podejście pozwala nam przez długi czas cieszyć się wnętrzami zgodnymi z naszymi upodobaniami i potrzebami. Aby meble mogły zostać z nami na jeszcze dłużej, projektanci VOX wprowadzili możliwość wymiany frontów w bestsellerowej kolekcji Simple.

Meble Simple, zaprojektowane przez Martę Krupińską, możemy komponować na wiele sposobów, łącząc kolory i wybierając nóżki. Szafy, komody, biurka i stoliki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby każda konfiguracja prezentowała się atrakcyjnie. A gdy poczujemy taką potrzebę, śmiało możemy na nowo zdefiniować wygląd naszego mebla.

Biurko Simple, VOX

Wymienne fronty to łatwy sposób na zmianę bez konieczności kupowania nowych brył. To z kolei generuje większą oszczędność – i czasu i pieniędzy.

Szafka RTV 180 z listwą funkcyjną oraz skrzynia na zabawki Simple, VOX

Poczuj balans w swoich wnętrzach

To możliwe z meblami Balance, których wygląd i użyteczności zależą tylko od naszej wyobraźni. Ten innowacyjny system został zaprojektowany przez utytułowane designerki, Joannę Leciejewską i Wiktorię Lenart. Poszczególne elementy mebli możemy łączyć bez użycia śrub czy wkrętów. Dowolne ustawienie skrzynek i półek pozwoli nam spersonalizować mebel, a przy okazji sprawi dużo radości. W ten sposób zbudujemy biurko, regały, komody idealnie dopasowane do pomieszczenia, w którym będą stać. A z czasem, będziemy mogli nadać im zupełnie nową rolę i zmienić regał w szafkę RTV lub biurko w komodę. To praktyczne, ale i kreatywne rozwiązanie, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób wprowadzimy zmiany w aranżacji naszych wnętrz.

Kolekcja Balance, VOX

Meble Balance są uzupełnione o przybornik i dwa rodzaje organizerów idealne do przechowywania drobiazgów. Balance urzeka także paletą kolorystyczną. Znajdziemy tu między innymi przyjemne dla oka beże i pudrowy róż – idealne, gdy chcemy czuć wiosnę w swoich przestrzeniach przez cały rok.

Regał Balance, VOX

Towarzysząc dorastaniu

Nic nie zmienia się tak szybko, jak dzieci, ich upodobania i pasje. Aby dotrzymać im kroku, powstała kolekcja Young Users, zaprojektowana przez Martę Krupińską. Moduły z trwałych materiałów wyposażono w sprytne rozwiązania, dzięki którym możemy wielokrotnie zmienić wygląd pokoju dziecka, bez konieczności kupowania nowych mebli. Wymienne nakładki, wypełniacze i organizery są otwarte na najbardziej kreatywne pomysły, pozwalając na wyrażenie siebie. Przebierajmy w kolorach i udekorujmy nimi pokój tak, jak naszemu dziecku w duszy gra.

Czas na relaks

Meble wypoczynkowe zmieniające się wraz z potrzebą? Conffi to kolekcja tapicerowanych modułów, zaprojektowana przez Grynasz Studio, z których możemy budować różne konfiguracje dopasowane do bieżącej chwili – fotele, szezlong czy przestronną sofę z podnóżkiem. System Conffi został zaprojektowany w taki sposób, aby montaż modułów przebiegał gładko i bezproblemowo. Pod każdym z modułów znajdują się zębate krokodylki, które połączą poszczególne elementy, tworząc nowy układ. W ten sposób możemy odpowiednio zaaranżować naszą przestrzeń z myślą o wizycie gości, wieczorze gier czy długich seansach filmowych.

A w razie przeprowadzki z łatwością wszystko rozmontujemy i zabierzemy nasze Conffi do nowego mieszkania. Dzięki modułowej konstrukcji paczki z poszczególnymi elementami zmieszczą się w windzie lub wąskiej klatce schodowej. Dodatkowo, system Conffi posiada funkcję spania, która wyróżnia go na tle innych modułowych kolekcji mebli wypoczynkowych.

źródło: materiały prasowe VOX (www.vox.pl)

Czytaj też: Drewno | Meble | Polscy projektanci | Minimalizm | whiteMAD na Instagramie