Mediolańska kuchnia Giulii z urządzeniami Franke

Odwiedzamy Mediolan! Zaglądamy do miejsca pięknej architektury i przyrody, doskonałego, prostego jedzenia, starożytnych mitów oraz współczesnego mieszkania Giulii. W jej kuchni znalazły się funkcjonalne i designerskie urządzenia Franke.

Panuje tu subtelna kolorystyka i współczesny design. Wnętrze jest pełne powietrza i bezpretensjonalnej elegancji. Do otwartej na salon kuchni Giulia wybrała wyjątkowo funkcjonalne urządzenia AGD Franke z linii premium Mythos.

W wysokiej zabudowie umiejscowione zostały na ergonomicznej wysokości trzy harmonizujące stylem i uzupełniające się funkcjami urządzenia. Piekarnik wyposażony w 9 automatycznych programów oraz funkcję CookAssist, która umożliwia jednoczesne pieczenie nawet czterech dań bez mieszania się ich smaków i zapachów. Co jest oszczędnością czasu oraz energii elektrycznej. Obok znajduje się piekarnik kompaktowy z funkcją mikrofali. Sąsiaduje z nim ekspres do zabudowy, który daje możliwość wyboru nie tylko rodzaju kawy, ale również jej mocy. Model ma wbudowany młynek, co pozwala delektować się naparem ze świeżo mielonych ziaren. Linie zabudowy wyrównują dwie szuflady grzewcze, przydatne nie tylko do przechowywania naczyń, ale również do utrzymywania w cieple gotowych dań.

Z kolei na wyspie kuchennej zamontowana została płyta indukcyjna, również należąca do linii Mythos. Model ma osiem niezależnych pól grzewczych, które można łączyć w duże strefy. Nowoczesne urządzenie ma również funkcje CookAssist z 63 gotowymi programami automatycznymi. Sterowanie odbywa się za pomocą wyświetlaczy LCD. Nad płytą zainstalowano nowy okap T-Shelf z praktyczną półką na akcesoria i zioła. Natomiast w strefie zmywania znajdziemy zlewozmywak Kanon, który dzięki specjalnemu rantowi w komorze oraz akcesoriom daje możliwość pracy nawet na trzech poziomach. Uwagę przyciąga tu charakterystyczny kształt baterii Icon z wyciąganą wylewką i funkcją prysznica.


Zamiłowanie Giulii do zdrowej żywności i troska o dwójkę dzieci sprawiają, że zawsze eksperymentuje w kuchni. Dlatego wybrała zaawansowane technologicznie urządzenia marki Franke, które wspólnie tworzą uzupełniający się system kuchenny. Modele zainteresują wszystkich zwolenników spędzania czasu w domu. Dzięki nim domowa kuchnia staje się sceną kulinarnych popisów. Bo kuchnia Franke przyciąga wzrok i pomaga w wyzwoleniu autentycznego entuzjazmu. Jest miejscem, gdzie gotowanie przebiega sprawnie i przyjemnie. Więcej informacji na oficjalnej stronie www.franke.com.

źródło: materiały prasowe Franke

Czytaj też: Kuchnia | Ekologia | Minimalizm | Ciekawostki | whiteMAD na Instagramie

Artykuł został przygotowany we współpracy z firmą Franke.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły