Ta niesamowita willa znajduje się w malowniczym holenderskim miasteczku Zutphen. Jej projekt stworzyło lokalne biuro architektoniczne seARCH.

Budynek ten jest doskonałym przykładem umiejętnego połączenia dawnej miejscowej architektury ze współczesnymi trendami i nowoczesnymi rozwiązaniami. Architekci pokazali również, że każdemu budynkowi można nadać drugie i często zupełnie inne „życie”. Wcześniej bowiem obiekt ten pełnił funkcję stodoły, stajni oraz chlewu. Dziś zmienił się w przepiękną willę oraz w niewielki hotel z pokojami dla gości.

Jego łączna powierzchnia użytkowa to ponad 500 m kw. Główna, prywatna część mieszkalna mieści się w murowanym skrzydle budynku o prostokątnym przekroju, w której znajdują się sypialnie, kuchnia oraz dwie łazienki i przestronny salon. Do domu architekci postanowili dobudować, a raczej odbudować w nieco zmodyfikowanej wersji stodołę, w której dziś znajdziemy przestronny oszklony hol z wejściem do salonu oraz pokoje gościnne z zapleczem sanitarnym.

Całość zarówno z zewnątrz, jak i z wewnątrz stanowi przeplatankę nowoczesnej architektury z lokalną tradycją i kulturą. Dzięki temu dom ten jest wyjątkowo oryginalny i efektowny.