Mieszkanie na warszawskiej Woli

Mieszkanie na warszawskiej Woli od bo•studio

Mieszkanie na warszawskiej Woli od Bogny Bochenkiewicz jest najnowszym projektem Bo*studio.  Mieszkanie na wynajem o powierzchni 40 metrów kwadratowych to realizacja w stylu nowoczesnym oraz eleganckiego vintage mająca na celu spełnić wymogi klienta, któremu bardzo zależało na podwyższonym standardzie, jak i na braku monotonni w wystroju.

Wykorzystując każdy wolny centymetr przestrzeni pracownia architektoniczna chciała spełnić kolejny ważny aspekt przy projektowaniu – są nimi praktyczność i ergonomiczność wnętrza. W mieszkaniu królują drewno i biel oraz akcenty kolorystyczne w odcieniach zieleni i cegły. Występuje również nadający finezji złoty, który umiejętnie kontrastowany jest czernią. Na podłodze znajdziemy kultową jodełkę, która wypełnia niemal wszystkie pomieszczenia.

Mieszkanie na warszawskiej Woli


Dzięki przemyślanemu układowi mieszkania architektka mogła w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń. W salonie od wejścia widzimy przykuwającą wzrok ścianę ze sztukaterią, natomiast ścianę obok wieńczy malowanie w kształcie łuku. Ten zabieg nadał wnętrzu przyjemnej energii. Również kuchnia została podzielona kolorystycznie na dwie części. Jedną ścianę stanowi biała zabudowa, która pozwala nieco maskować szafki i urządzenia AGD. Po przeciwnej stronie zabudowę kuchni zdobią fronty w kolorze przygaszonej zieleni. Ażurowe drzwi oddzielające sypialnię od holu sprawiają, że do wnętrza wpada więcej dziennego światła.

Mieszkanie na warszawskiej Woli cechuje się wysokiej jakości dbałością o szczegóły oraz innowacyjnością w kwestii rozwiązań na dostępnej przestrzeni.

O pracowni:
Bogna Bochenkiewicz najbardziej lubi projektować małe przestrzenie, ponieważ sprawia jej to większy trud jak i potem większą satysfakcję. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych. Stara się dostosować każdą przestrzeń do wyjątkowego i przytulnego miejsca do życia. „Z chęcią przeprowadzę Cię przez niełatwą i zawiłą drogę, jaką jest projekt wnętrza. Oszczędzę Ci wielu nerwów, pomogę podjąć trudne decyzje. Dzięki mnie wybierzesz sprawdzone marki i produkty. Całość będzie spójna i w Twoim stylu.” – mówi Bogna. Więcej o pracowni Bo*Studio dowiesz się na stronie: http://bo-studio.com.pl

Czytaj też: Wnętrza | Apartament | Mieszkanie | Warszawa| Architektura w Polsce | whiteMAD na Instagramie

źródło: Bo.Studio / http://bo-studio.com.pl
zdjęcia: Pion Poziom / https://pionpoziom.com