MVP Warderobe – najnowsza kolekcja na lato 2020

Najnowsza kolekcja włoskiej marki MVP Warderobe to kwintesencja elegancji w wydaniu założycielki marki – Marii Vitorii Paolillo. Proste, ascetyczne barwy jak biel czy beż, przełamane są soczystymi odcieniami pomarańczy i modnymi wzorami.

Nowa kolekcja na lato 2020 roku to również ukłon w stronę młodszych klientek. Dziewczyńskie fasony i nietypowe kroje. To nie tylko uzupełnienie dotychczasowej garderoby marki, ale konsekwencja w budowaniu własnego stylu.

W kolekcji znajdziemy również kultowe logowane jeansy czy zwiewne tuniki, które sprawdzą się na plaży. Ciepłe wieczory będzie można spędzić w intensywnie pomarańczowym topie bądź beżowo-czarnym zestawie. Nie zbrakło tez licznych ażurowych zdobień czy ciekawych faktur z których marka MVP Warderobe jest rozpoznawalna.

Flower essentials
Kampania promująca najnowszą kolekcję na sezon lato 2020 to przeniesienie potrzeb współczesnej kobiety i połączenie ich z kwiatową estetyką. W sesji pokazano, że najważniejszą wartością marki oprócz wyłapywania trendów w modzie jest jakość ubrań. Elementem łączącym są naturalne kwiaty. Wszystkie ubrania są produkowanie we Włoszech.

Zobacz również: Kolekcja | Moda | Fotografia | Edytorial