Najbardziej designerska hulajnoga na świecie. Poznajcie projekt Layer

Pal to autonomiczny pojazd transportowy, którego projekt powstał w studio Layer. Został zaprojektowany tak, by połączyć najlepszy design z szacunkiem do środowiska.

Designerska hulajnoga to pojazd elektryczny, który został wyposażony przez projektantów przez wszystkie nowinki technologiczne. Prócz aspektów technicznych projektanci zwracali uwagę na oprogramowanie, które ma uczynić gadżet inteligentnym, to znaczy hulajnoga ma uczyć się zachowań użytkownika i w sposób optymalny dostosowywać do sposobu podróżowania.

Hulajnoga wykonana została z włókna węglowego, które powlekane zostało wytrzymałym grafenem. Pojazd został zaprojektowany tak, aby można go było szybko złożyć, co ułatwia jego przechowywanie w domu lub transport w inne miejsce. Docenią to z pewnością mieszkańcy większych miast, którzy żyją na niewielkiej powierzchni.


Pojazd składa się z podstawy wykonanej z drewna oraz karbonowego korpusu. Wybór takich materiałów był celowy. Architekci ze studio Layer w swoich ostatnich projektach ogromną wagę przykładają do ekologii i skłaniają się ku rozwiązaniom, które pozwolą ograniczyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

źródło: Layer