Najnowocześniejsza Biedronka

Najnowocześniejsza Biedronka w Polsce już otwarta. Zaglądamy do środka

Sklep wyróżniona futurystyczne wejście, które wykonano niczym mozaikę z białych paneli. Najnowocześniejsza Biedronka w Polsce znajduje się w kompleksie wysokościowców The Warsaw HUB i można do niej dojechać… metrem!

To jedyny taki sklep tej sieci w Polsce. Najnowocześniejsza Biedronka otwarta została w kompleksie The Warsaw HUB w Warszawie. Kompleks The Warsaw HUB to flagowa inwestycja Ghelamco Poland. Jej projekt powstał w pracowni architektonicznej AMC – Andrzej M. Chołdzyński. The Warsaw HUB składa się z trzech wysokościowców. Najnowocześniejsza Biedronka otwarta została w części podziemnej i można dostać się do niej bezpośrednio ze stacji metra Rondo Daszyńskiego.

Sklep Biedronka zajął powierzchnię, która wynosi aż 830 m kw. Dzięki temu alejki tam są szersze niż zazwyczaj, a produkty przejrzyście rozłożone. W sklepie wykorzystano najnowsze rozwiązania technologiczne. Zastosowano w nim między innymi oszczędzające energię oświetlenie LED. Klienci mogą zapłacić za zakupy w tradycyjnych kasach lub w samooobsługowych, posiadających nowoczesne oprogramowanie ułatwiające szybkie skanowanie produktów.

Najnowocześniejsza Biedronka


Do nowego sklepu łatwo można się dostać komunikacją miejską, ale także autem. W sumie przygotowano sto miejsc dla samochodów w podziemnym parkingu, jednak tylko pierwsza godzina parkowania jest bezpłatna. Rekomendujemy więc wizytę pieszo, rowerem lub metrem.

Na wirtualny spacer po nowym sklepie możecie się udać klikając TUTAJ.

Czytaj też: Wieżowiec | Wnętrza | Architektura | Warszawa

źródło: Biuro prasowe sieci Biedronka