NOTI Studio w Warszawie w obiektywie Tomo Yarmusha

To wyjątkowe miejsce. NOTI Studio otwarte zostało w przedwojennej kamienicy w Warszawie. Budynek wyremontowano tworząc w środku przestrzeń wypełnioną genialnym designem. Oficjalne otwarcie nastąpiło na początku października.

O unikalnej koncepcji NOTI STUDIO przekona się każdy, kto przekroczy jego próg. Nowe miejsce ekspozycji marki oczarowuje starannie zaaranżowaną przestrzenią i urzeka gościnną atmosferą. Warto podkreślić, że NOTI STUDIO służy nie tylko do wszechstronnej prezentacji marki. Ma również za zadanie kreowanie branżowych wydarzeń skupiających pasjonatów designu oraz miłośników polskiego rzemiosła. To w zamierzeniu punkt spotkań biznesowych, projektowych oraz warsztatowych dla klientów indywidualnych, inwestorów, architektów i projektantów. W ramach swoich działań NOTI STUDIO pragnie również integrować środowiska biznesowe, artystyczne i dziennikarskie. Swoich gości zaprasza do wymiany poglądów i dyskusji na temat designu.

Zorganizowane 1 października śniadanie prasowe było nie tylko okazją do zaprezentowania mediom nowego miejsca i jego wyjątkowej idei. Zainicjowało również cykl kolejnych spotkań. Jeszcze w tym miesiącu architekci będą mieli okazję zapoznać się z nowym showroomem NOTI, dziesięcioma nowościami, które pojawiły się w kolekcji w tym roku, a także spotkać projektantów tworzących dla marki.

NOTI Studio


Flagowy showroom NOTI STUDIO miesi się w Warszawie, przy ulicy Okrężnej 36, w zabytkowej willi wybudowanej w 1923 roku. Projekt wnętrz jest wspólnym dziełem Piotra Kuchcińskiego, dyrektora artystycznego marki oraz zespołu pracowni Hejduk Architekci. Tonacja kolorystyczna tego miejsca zainspirowana została światem natury – odcienie ziemi, piasku, kamienia i zieleni połączone z bielą i czernią tworzą pełną harmonii przestrzeń. Po nowym miejscu oprowadzał nas założyciel marki NOTI Ryszard Balcerkiewicz.

Założyciel NOTI Ryszard Balcerkiewicz, fot. materiały prasowe

Zdjęcia wnętrza NOTI Studio wykonał Tomo Yarmush. Fotograf jest specem od wnętrzarskich zdjęć. O tym, jak wygląda jego praca przekonacie sie sięgając po jedenasty numer magazynu whiteMAD. Numer najłatwiej zamówicie w naszym sklepie online klikając TUTAJ.

Czytaj więcej: Meble | Warszawa | Lampy | Wnętrza

zdjęcia aranżacyjne: Tomo Yarmush, źródło: materiały prasowe NOTI