Nowa, kapsułowa kolekcja od Serafina Andrzejaka

Kapsułowa kolekcja „2k22 black & white minimal” Serafina Andrzejaka to ukłon w stronę streetwearowej klasyki i umiaru. To projekty, które możesz dowolnie łączyć z rzeczami obecnymi już w Twojej szafie. Proste formy z unikatowym wykończeniem i nietypowymi rozwiązaniami. Ale to nie wszystko…

WHAT’S NEW?
Kolekcja jest w zdecydowanej większości unisex. Pasuje na męskie i kobiece sylwetki. Dla uzyskania wyjątkowej designerskiej prostoty zastosowano np. w marynarce magnesy neodymowe – co pozwoliło na pominięcie widocznych guzików. Użyto także tkanin z mieszanek włókien naturalnych oraz syntetycznych tak, żeby zapewnić konstrukcji stabilność oraz zapobiec „wypychaniu się” materiałów. Są one oddychające i miękkie – poczujecie różnicę w ich noszeniu. Żeby kontynuować wypracowany minimalizm, zastosowano gumowane logo w kolorze
odpowiadającemu kolorowi dzianiny. Uzyskaną prostotę przełamano złotymi akcesoriami. Niech nie zmyli Was sportowy look marynarki czy spodni szwedowych – można je śmiało łączyć ze szpilkami i koszulą, co będzie stanowiło biznesowy look.

ENTER THE DIGITAL WORLD
Idąc z duchem czasów, marka weszła w wirtualny świat. Ich projekty możecie obejrzeć teraz w wersji cyfrowej. Stworzono także swoją pierwszą awatarową modelkę, której imię miało zostać wyłonione w ramach konkursu. Jednak w zaistniałych okolicznościach postanowiono nadać jej symboliczne imię Viktoriya.

Marcin Kosakowski

Świat mody się zmienia, dlatego marka działa także w NFT (Non-Fungible Token). Oznacza to, że  projekty zaistnieją także jako unikatowe tokeny, dostępne rzecz jasna cyfrowo. Śledźcie ich profil uważnie. Wszystko wyjaśni się w ciągu najbliższych tygodni.

WHY SO SERIOUS?
Dbając o planetę, marka zrezygnowała z sezonowości – oznacza to, że nie tworzy kolekcji pod daną porę roku. Stawia na bardziej uniwersalne rozwiązania, które odnajdą się przy większej liczbie okazji. Czasem mniej znaczy więcej. Znalazło to także wyraz w tym, że marka nie posiada magazynu. Ich produkty odszywane są bezpośrednio po zamówieniu na miejscu w  warszawskiej pracowni. Dlatego w uwagach do zamówienia możecie zostawiać  komentarze dotyczące ewentualnych drobnych modyfikacji – niby zwykła bluza, a jednak może być szyta na
miarę.

Kolekcja „2k22 black & white minimal” dostępna jest już w sklepie internetowym www.serafinandrzejak.com oraz w  partnerskich butikach stacjonarnych.

PS.
Marka ciągle działa z akcją pomocową na rzecz walczącej ludności Ukrainy. Codziennie razem z  zespołem przyjmuje tkaniny, kroi, szyje oraz wysyła dalej kominarki, koce, siatki maskujące oraz inne rzeczy z materiałów ofiarowanych przez branżę modową oraz pojedynczych darczyńców. Ostatnia partia tkanin przeszła ich najśmielsze oczekiwania, a pracownia chwilowo zamieniła się w zawalony po sufit magazyn, za co ogromnie dziękują!

Zobacz również: Edytorial | Fotografia | Moda | Kolekcja | Projektant