Nowe oblicze lameli – stolik kawowy Borneo od Golddoor

Stolik zaprojektowano w taki sposób, aby dopasować go do każdego wnętrza. Stolik kawowy Borneo wykonany jest z lameli, które dostępne są aż w 12 wersjach kolorystycznych.

To pierwszy mebel, który jest częścią kolekcji opracowanej przez grupę Golddoor. Głównym elementem kolekcji są lamele, którymi można ozdabiać ściany w salonie, sypialni czy biurze. Stolik stanowi idealne uzupełnienie już zamontowanych Lameli Premium z portfolio Golddoor.

Harmonia oraz design to synonimy Borneo – stolika kawowego, który powstał z myślą o ekskluzywnych przestrzeniach z zachowaniem smaku i nowoczesności. Pokazuje on, iż meble oraz lamele mogą stanowić jednolitą całość. Jest to początek zupełnie nowej kolekcji mebli z linii GGD Grupa Gold Door, której pozostałe produkty już wkrótce trafią do oferty.

Producent umożliwia personalizowanie mebla. Można wybrać jeden spośród sześciu kolorów blatów oraz boczne lamele, które są dostępne w aż 12 wariantach kolorystycznych. Dodatkowo można wybrać kolor nóżek. Te ostatnie dostępne są w kolorach: czarnym, orzechowym, białym lub antracytowym. Wykorzystana kolorystyka lameli została starannie wyselekcjonowana przez projektantów na podstawie obecnych trendów w aranżacji wnętrz. Kolory loftowe takie jak beton czy antracyt oraz nietracące na popularności dęby doskonale komponują się z czernią blatów.,


Elegancki stolik kawowy Borneo jest odpowiedzią na niesłabnące zainteresowanie klientów dotyczące kolejnych form wykorzystania lameli dekoracyjnych.

Już dziś możemy przedstawić przepiękny mebel, pierwszy z nadchodzącej ekskluzywnej kolekcji, która rzuci nowe światło na wykorzystanie lameli – czytamy na stronie Golddoor.pl.

Designerski pomysł zastosowania lameli w meblach znajduje uznanie w projektach przeznaczonych zarówno do przestrzeni prywatnych jak i użytku publicznego. Stolik stanowi idealne uzupełnienie już zamontowanych Lameli Premium.

Średnica blatu wynosi 90 cm. Stolik ma 46 cm wysokości i waży 25 kg. Więcej informacji o stoliku znajdziecie na oficjalnej stronie klikając TUTAJ.

źródło: Golddoor

Czytaj też: Meble | Minimalizm | Drewno | Detal | Polscy projektanci | whiteMAD na Instagramie

Artykuł przygotowałem we współpracy z firmą Golddoor.