SsangYong KORANDO

SsangYong KORANDO – stylowo, dynamicznie i wszechstronnie

SsangYong, najbardziej ceniona i innowacyjna marka samochodowa w Korei już od sześćdziesięciu lat mierzy się z wyzwaniami. Historia SsangYong KORANDO to opowieść o tworzeniu lepszej przyszłości  i przekraczaniu granic. Jako czołowy producent samochodów w Korei, marka SsangYong od momentu swojego założenia w 1954 r. spotyka się z wyrazami szacunku za swoją wyrafinowaną stylistykę i wyjątkowe osiągnięcia, które stały się możliwe dzięki niezwykle zaawansowanej inżynierii.

Tym razem SsangYong ma przyjemność zaprezentować swój kultowy SUV KORANDO w nowej odsłonie. Już sam wygląd nowego SsangYong KORANDO przyciąga uwagę. Samochód emanuje siłą oraz energią i zapewnia doskonałą dynamikę jazdy, która sprosta najśmielszym oczekiwaniom. A to nie wszystko – system DEEP CONTROL, czyli zestaw zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, to epokowy krok w kierunku ery samochodów autonomicznych.

Ten rodzinny SUV z segmentu C, został zaprojektowany z myślą o komforcie i bezpieczeństwie. Dowodem tego jest otrzymane 5 gwiazdek w europejskim teście zderzeniowym NCAP 2019. SsangYong KORANDO, podobnie jak wszystkie pozostałe modele SsangYong’a produkowany jest w fabrykach w Korei Południowej.


Styl nowego Korando nawiązuje do muskularnych linii zastosowanych w całej gamie samochodów SsangYong’a. Na pierwszy rzut oka widać, że jest szerszy. Dzięki temu samochód otrzymał nowoczesny, dynamiczny i elegancki wygląd, a co najważniejsze wyróżnia się na drodze. Już w wersji standardowej wyposażony jest w aluminiowe 17” felgi aluminiowe.

Wewnątrz należy zwrócić uwagę na wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz bardzo nowoczesny charakter auta. Kierowca ma do swojej dyspozycji nowy zestaw wskaźników nazwany przez producenta Blaze Cockpit, jest to 10,25” w pełni cyfrowy zestaw wskaźników LCD HD, który można dostosować do swoich potrzeb, włączając w to wyświetlanie nawigacji oraz wszystkich niezbędnych informacji potrzebnych kierowcy podczas podróży. Centralna konsola może być wyposażona w 8” wyświetlacz Smart Audio, który obsługuje miedzy innymi łączność z urządzeniami mobilnymi poprzez aplikacje Android Auto oraz Apple CarPlay lub 9” wyświetlacz dodatkowo obsługujący nawigację TomTom.

Pasażerowie przedniego jak i drugiego rzędu siedzeń mają do dyspozycji największą w segmencie ilość miejsca. Fotele zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły są wygodne i komfortowe.

Więcej wiadomości, ze świata motoryzacji znajdziesz tutaj.