Odkurzacz dla fanów designu. Oto nowy Bespoke Jet

Inżynierowie z całego świata intensywnie pracują nad rozwojem urządzeń, które ułatwiają nasze codzienne życie. Jednym z najnowszych jest bezprzewodowy odkurzacz Bespoke Jet, który łączy nowoczesne technologie z minimalistycznym designem. Urządzenie właśnie zostało oficjalnie zaprezentowane.

Porządek i higiena w domu stały się priorytetem ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną na świecie. Coraz więcej osób pracuje zdalnie, przez co spędza w domu zdecydowaną większość swojego czasu. Dlatego też kwiecień to miesiąc, który upłynie pod znakiem premiery nowego odkurzacza bezprzewodowego Samsung Bespoke Jet, który sprawi, że wiosenne porządki staną się dziecinnie proste.

Premierowy Bespoke Jet to multifunkcyjne urządzenie, które odkurzy każdą powierzchnię, sprzątnie na mokro, a dzięki innowacyjnej stacji czyszczącej All-in-One Clean Station automatycznie opróżni pojemnik na kurz. Co więcej, stacja czyszcząca naładuje odkurzacz po każdym jego użyciu. Unikalna technologia Air Pulse firmy Samsung oczyszcza pojemnik na kurz, gwarantując jednocześnie, że drobny kurz i cząsteczki nie przedostają się z powrotem do otoczenia. Możemy odetchnąć z ulgą mając pewność, że z odkurzacza wydostaje się tylko czyste powietrze. Nowość w portfolio marki to idealna pomoc w wiosennych porządkach. Pionowy odkurzacz wyposażony jest w wielowarstwowy system filtracji cząsteczek kurzu i alergenów o skuteczności aż do 99,999%.

Duża moc na duży bałagan

Bezprzewodowy odkurzacz Bespoke Jet osiąga maksymalną skuteczność dzięki silnikowi Digital Inverter o mocy aż do 580 W.  Technologia Jet Cyclone wykorzystuje siłę ssania tak, aby skutecznie zbierać zabrudzenia, jednocześnie minimalizując straty ssania, co eliminuje konieczność wielokrotnego odkurzania tego samego obszaru. Wystarczy ustawić maksymalną moc, aby nawet najbardziej wymagające powierzchnie zostały uprzątnięte z łatwością. Nagle zapowiedziani goście? Wydajna bateria odkurzacza zagwarantuje, że urządzenie zawsze będzie gotowe do użycia. Pełne naładowanie pozwala na odkurzanie aż do 60 minut bez potrzeby ładowania.  Baterię można łatwo wymienić na inną, co wydłuży czas działania urządzenia do 120 minut.

Mistrz wagi lekkiej w walce z sierścią i alergenami

Chociaż bieganie po domu za zwierzakami może być rozrywką, to sprzątanie po nich bywa naprawdę uciążliwe, przede wszystkim dla naszych pleców. Odkurzanie sierści jest elementem codziennej rutyny każdego posiadacza zwierząt domowych, szczególnie jeśli w domu przebywają alergicy. W sezonie wiosennym, kiedy nasilają się objawy alergii na pyłki roślin, brak dokładnego sprzątania może także skutkować przykrymi dolegliwościami zdrowotnymi.


Aby temu zaradzić, każdy właściciel zwierzaków domowych powinien zaopatrzyć się w lekki odkurzacz, który dotrze do wszystkich tych zakamarków, do których dociera jego pupil. Nowy gadżet od firmy Samsung jest lekki, dzięki temu z łatwością można przemieszczać go po podłogach, dywanach, pod kanapą, a nawet za biurkiem, nie obciążając przy tym naszych pleców. Dodatkowym rozwiązaniem ułatwiającym sprzątanie właścicielom zwierząt domowych jest minielektroszczotka Pet Tool, która skutecznie pomaga pozbyć się nawet drobnej sierści pupili.

Wygodne akcesoria w zestawie

Bezprzewodowy odkurzacz posiada bogaty zestaw akcesoriów, na który składają się końcówki do wszystkich rodzajów powierzchni. Końcówka myjąca Spray Spinning, dzięki dozownikowi wody, umożliwi szybkie i bezproblemowe sprzątnięcie rozlanego napoju czy zaschniętej kawy, bez konieczności użycia mopa. Co więcej, dzięki zastosowaniu antybakteryjnych nakładek z mikrofibry wielokrotnego użytku, pozbędzie się również zarazków. Wbudowany wyświetlacz cyfrowy LCD wyświetla powiadomienia w 28 językach, w tym polskim. Intuicyjne ikony nie tylko ostrzegą o problemie, ale także wskażą jego rozwiązanie, niezależnie od tego, czy jakiś przedmiot utknął w szczotce, czy na przykład brakuje filtra.

Bespoke Jet wyróżnia również unikalny design, który zachwyci minimalistów. Pionowy odkurzacz doskonale wkomponuje się nawet w najbardziej wymagające wnętrza. Dostępny jest w 3 kolorach – Satynowy Granat, Perłowa Biel i Butelkowa Zieleń – dzięki czemu każdy znajdzie perfekcyjny odcień dla siebie. Naszej redakcji spodobała się zwłaszcza ta ostatnia wersja odkurzacza.

Czytaj też: Wnętrza | Ciekawostki | Polecane | Detal | whiteMAD na Instagramie

źródło: materiały prasowe Samsung, materiały własne redakcji

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły