pralki Haier

Odświeżaj elegancką odzież bez wizyty w pralni w nowych pralkach i pralko-suszarkach z serii i-Pro 7 marki Haier

Odświeżaj swoje najlepsze ubrania bez wizyty w pralni! Marka Haier odpowiedziała na potrzeby fanów dobrego designu i ekologii i przygotowała pralki oraz pralko-suszarki i-Pro 7, które nie tylko świetnie wyglądają w nowoczesnych wnętrzach, ale umożliwiają oszczędzać czas i pieniądze.

Firma Haier już od 11 lat jest numerem 1 w produkcji sprzętu AGD na świecie. Od niedawna w Polsce dostępna jest najnowsza linia produktów marki do prania i suszenia. Seria i-Pro 7 to zaawansowane urządzenia gwarantujące wysoką wydajność i profesjonalne rezultaty prania. Dzięki nim w zaledwie 20 minut można odświeżyć ulubione ubrania, które będą wyglądać tak, jakby zostały oddane do profesjonalnej pralni. W urządzeniach z powodzeniem można odświeżać garsonki, marynarki, koszule i sztuczne futra, bez konieczności wizyty w pralni chemicznej. Dodatkowo urządzenia zostały wyposażone w system antybakteryjny ABT.

Pralki i pralko-suszarki z serii i-Pro 7 posiadają innowacyjne funkcje Refresh oraz i-Refresh. To dzięki tej funkcji można szybko odświeżyć ubrania. Technologia usuwa zapachy, oczyszcza ubrania z zabrudzeń, zmniejsza ilość zgnieceń i zmiękcza tkaniny. Cały proces trwa zaledwie 20 minut i nie wykorzystuje detergentów. Refresh i i-Refresh to rozwiązania, które docenią z pewnością także osoby borykające się z alergiami, mające wrażliwą skórę oraz rodzice małych dzieci. Zastosowanie pary sprawia, że ubrania będą czyste i wolne od alergenów i bakterii. Tutaj zwracamy szczególną uwagę na system antybakteryjny ABT, który usuwa nawet 99,7 proc. bakterii. Dzięki niemu szuflada na detergent oraz uszczelka pralki, po zakończeniu cyklu prania, pozostają czyste, a użytkownicy mogą cieszyć się świeżym praniem bez szkodliwych bakterii. Natomiast automatyczny system czyszczenia pralki – Smart Dual Spray, uruchamiany na końcu cyklu zapewnia bardziej higieniczne pranie.

pralki Haier


Projektanci serii i-Pro 7 postawili też na komfort użytkowania. Pralki i pralko-suszarki są ciche i zużywają mniej prądu i wody (nawet do -40 proc. w porównaniu do klasy A+++). Funkcja i-Time, zastosowana w pralkach i-Pro 7, pozwala na precyzyjne dostosowanie długości cyklu do potrzeb użytkownika. W pralko-suszarkach dostępne są natomiast 2 szybkie programy, dzięki którym można zyskać więcej wolnego czasu. Nie trzeba się martwić o stan ubrań po wyciągnięciu ich z pralki. Specjalna struktura bębna Pillow Drum w kształcie poduszki sprawia, że pranie odbija się delikatnie od powierzchni bębna, co stwarza doskonałe warunki do prania najdelikatniejszych tkanin i ogranicza ilość zagnieceń na ubraniach.

Nie tylko funkcjonalność ma znaczenie. Ogromną wagę przywiązujemy do designu produktów. Seria i-Pro 7 powinna spodobać się fanom dobrego wzornictwa. Producent, firma Haier wyróżniła nowe modele pralek i pralko-suszarek prostą i elegancką formą. Urządzenia cechują charakterystyczne, duże szklane drzwi wykonane z ciemnego szkła oraz czarny panel dotykowy, który aktywuje się w chwili pracy. Atutem jest także oświetlenie bębna, które ułatwia wkładanie i wyjmowanie prania.

Czytaj też: Technologia | Tkanina | Wnętrza | Minimalizm

źródło: materiały prasowe Haier